Forum Nieśmiałość
Cosinus - Wersja do druku

+- Forum Nieśmiałość (https://niesmiali.net.pl)
+-- Dział: Tematycznie (https://niesmiali.net.pl/forum-tematycznie_3)
+--- Dział: Nauka (https://niesmiali.net.pl/forum-nauka_6)
+--- Wątek: Cosinus (/temat-cosinus_2531)

Strony: 1 2

Cosinus - Lime - 18-09-2017

Czy ktoś z Was korzystał z ich oferty? Co o tym myślicie? Warto?
Bo tak sobie przeglądam tą darmową oferte i poza informatycznymi rzeczami z których jestem debilem to nie wiele ciekawego mają, a dokształcić się trzeba aby nie zostać magazynierem z 40 letnim stażem...
Może coś innego? jakieś darmowe kursy? (z hajsem słabo stoje)

RE: Cosinus - Lara Croft - 18-09-2017

Uważam, że Cosinus to najlepszy wybór spośród szkół policealnych, przynajmniej u mnie, bo nie wiem, jak w innych miastach. Byłam dotychczas w Cosinusie i w Omedze, w Cosniusie można naprawdę się dowiedzieć wiele, jeśli się chce, Omegę pominę milczeniem..

RE: Cosinus - Lime - 18-09-2017

Po naradzie z przyjacielem uznaliśmy że jak już coś z ich oferty wybrać to BHPowca.... tylko musiałbym się kopsnąć któregoś dnia do nich po pracy i wypytać

A geodezję mają? Ze szkół policealnych to wydaje mi się, że technik geodeta jest ciekawym wyborem.

Mają, właśnie zastanawiałem się na geodezją, BHP, administracją i archiwistą.... reszta totalnie nie moja bajka... Tylko ze marny ze mni ścisłowiec a to minus dla geodety

Ja też myślę o zmianie swoich kwalifikacji... mam męski zawód, w którym się nie odnajduję.

A Ty nie studiowałeś przypadkiem? Tak jakoś mi się wydawało, ale tyle masz postów na koncie, że nie mogę do tego dotrzeć xD

Tak studiowałem... nie skończyłem.... babka mnie uwaliła, bo dzień za późno zaniosłem prace zaliczeniową z warunku, dziekan nie zgodziła się przedłuży mi sesji o kilka dni i finish....

RE: Cosinus - Bułkowski. - 18-09-2017

Bhpowiec to dobra sprawa, tylko trzeba mieć siłe przebicia i przydałyby się początkowo jakieś znajomości. Wiesz, produkcje, budowy- mniejsze, większe, szkolenia pracownicze- wszędzie potrzebny jest bhpowiec. Minusem jest to, iż jeden bhpowiec ogarnie 10 takich miejsc w miesiąc, bo dajmy na przykład na budowach obecność bhpowca codziennie jest zbędna- raz, dwa razy na tydzień się pojawia. Więc ilość miejsc pracy jest ograniczona.
W geodezji nikt Ci nie będzie kazał liczyć całek powierzchniowych ani innych dzikich zagadnień matematyki wyższej- przynajmniej nie w praktycznej pracy- co innego w szkole. Czy to po takiej szkole policealnej czy po studiach i tak musisz mieć uprawnienia żeby samodzielnie wykonywać zawód. W każdym innym przypadku zarabiasz na szefa- geodetę uprawnionego. Tak jeśli masz zapał do pracy i chęci to bez żadnych szkół możesz się załapać na pomocnika geodety- zobaczysz czy podoba Ci się ten zawód. Poznasz sprzęt- jako pomocnik będziesz pomagał geodecie mierzyć w terenie. W lecie sie spalisz, w zimie zmarzniesz, wiosną i jesienią przemokniesz. Ale mimo wszystko jest spoko Duży uśmiech Gdy Ci się spodoba to wtedy jakieś studia zaoczne inżynierskie. W ostateczności jakaś szkoła po której masz technika. Brak technika lub inżyniera czy magistra dyskwalifikuje Cię na miejscu nawet o próbę ubiegania się w przyszłości o uprawnienia.

RE: Cosinus - Lime - 21-09-2017

A ja mam 0 znajomosci... i co tu robić...

RE: Cosinus - Silent - 21-09-2017

To co i ja Duży uśmiech Czyli próbować drapać na własną rękę a potem być dumnym, że wszystko co zawdzięczasz to jedynie sobie i wszystkiemu temu coś sam wydrapał Anioł Znajomości rządzą, ale równie ważna też jest pasja, dobrze jest ją w sobie odkryć, wtedy to i znajmości trafić się mogą. Tak ja też wciąż szukam ^^