Forum Nieśmiałość
Jak odnaleźć się w towarzystwie? - Wersja do druku

+- Forum Nieśmiałość (https://niesmiali.net.pl)
+-- Dział: Mam problem (https://niesmiali.net.pl/forum-mam-problem_55)
+--- Dział: Uczucia,przyjaźń, związki (https://niesmiali.net.pl/forum-uczucia-przyjaz%C5%84-zwiazki_7)
+--- Wątek: Jak odnaleźć się w towarzystwie? (/temat-jak-odnalezc-sie-w-towarzystwie_3023)Jak odnaleźć się w towarzystwie? - .m - 29-01-2019

Jak już zdarzy się, ze gdzieś wyjdziemy to często okazuję się, że nie możemu odnaleźć się w towarzystwie. Hmm dziwne, przecież to nasi koledzy koleżanki więc w czym problem?

A no taki, że Ci nasi znajomi nas tak naprawdę nie znają, jeszcze pół biedy jak my ich znamy. A gdy wiemy, że nas nie znają tym bardziej trudno jest się otworzyć. Nie wiemy jak zareagują, poza tym nie wiem czemu ale ja np. nie lubię jak ktoś się mna mocno interesuje. Odbieram to jak wkroczenie swoje królestwo. I staje się niechętny do rozmowy gdyż w głowie mi się pierdzieli, że to jest jakiś podstęp. Powoli odchodzę od tego ale ludzie to ludzie, zawsze warto być ostrożny w słowach ale przy ludziach, których znamy kilka lat to sami stwierdzicie nie ma sensu. 

Nie odnajdziesz się w zadnża towarzystwie jeśli będziesz zamkniety na ludzi. Najlepsze relacje mają ludzie otwarci i uśmiechnięci. Nie rób że swojego życia twierdzy to przede wszystkim Tobie nie służy. Tylko nie bierz tego mocno do siebie i nie podawaj kazdemu pinu do karty bankomatowej! Pozdrawiam cieplutko Uśmiech i zapraszam do dyskusji.


RE: Jak odnaleźć się w towarzystwie? - Silent - 29-01-2019

(29-01-2019, 06:53 AM).m napisał(a): Odbieram to jak wkroczenie swoje królestwo. I staje się niechętny do rozmowy gdyż w głowie mi się pierdzieli, że to jest jakiś podstęp.

Emisyjność ujemna xD


RE: Jak odnaleźć się w towarzystwie? - sebaxmen - 01-02-2019

No tak , tylko jak sie jest otwartym na niewłaściwie osoby to niestety potem się zamykasz na wszystkich . A ponowne otwarcie się takie proste nie jest


RE: Jak odnaleźć się w towarzystwie? - .m - 01-02-2019

Prawda dlatego trzeba być ostrożnym ale do znajomych raczej warto się otworzyć.