Forum Nieśmiałość
Co myślisz o osobie wyżej? - Wersja do druku

+- Forum Nieśmiałość (https://niesmiali.net.pl)
+-- Dział: Tematycznie (https://niesmiali.net.pl/forum-tematycznie_3)
+--- Dział: Off-Topic (https://niesmiali.net.pl/forum-off-topic_19)
+---- Dział: Gry i zabawy (https://niesmiali.net.pl/forum-gry-i-zabawy_25)
+---- Wątek: Co myślisz o osobie wyżej? (/temat-co-myslisz-o-osobie-wyzej_746)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Co myślisz o osobie wyżej? - .m - 14-07-2014

Każdy raczej wie o co chodzi Uśmiech Piszemy własne opinie i spostrzeżenia na temat osoby wyżej. No niestety pierwszą osobą do skrytykowania będę ja - Mansur Duży uśmiech no śmiało Duży uśmiech później się zemszczę Duży uśmiech

RE: Co myślisz o osobie wyżej? - Użytkownik Froum - 14-07-2014

Łoooo.....
rezerwuję miejsce! Tylko włosy rozczeszę! Czekać :>

RE: Co myślisz o osobie wyżej? - Silent - 14-07-2014

Dobry admin bo nie powiem przynajmniej do tej pory można było liczyć na gospodarza Oczko trochę małomówny Duży uśmiech Tajemniczy to chyba dobre określenie. Zaskakujący bo nigdy nie wiadomo kiedy się odezwie (w trzeciej osobie piszę... fajnie... Duży uśmiech ). Według mnie trochę mało konsekwentny. W zasadzie rozdwoiłem się tu bo zacząłem przeplatać ocenę jako osobę i funkcji sprawowanej Duży uśmiech Ale bynajmniej nie powiem jakiegoś bardzo złego słowa bo zwyczajnie nie posiadam na razie takiego Oczko Specjalnie więc się trochę drugi wypowiedziałem by tych zemst nie było Duży uśmiech Ja będę miał większe powody pewnie, zaraz tutaj pocisk będzie Duży uśmiech

O kurce spóźniłem się Duży uśmiech

RE: Co myślisz o osobie wyżej? - Użytkownik Froum - 14-07-2014

No cóż... wcina się tam ,gdzie człowiek rezerwuje sobie miejsce ;]
Pozytywny, zakręcony,otwarty? , facet.. gadatliwy i mimo swego gadulstwa ma w sobie dużo tajemnicy. To tak jakby wiedzieć o kimś dużo ,ale nie to co jest istotne,że tak powiem.
Na razie więcej nie wiem Duży uśmiech

RE: Co myślisz o osobie wyżej? - Silent - 14-07-2014

I kto tu mówi o tajemnicy? Duży uśmiech Ta kobieta ma nawet tajemniczy avatar Oczko Co tu dużo mówić, emanuje dobrym poczuciem humoru, wrażliwością (no ktoś kto pisze pod emocjami posty musi być wrażliwy Oczko ), otwartością na innych a także właśnie jedną wielką zagadką Duży uśmiech I znów ktoś musi o mnie pisać przez moją gadatliwość i barani łeb XD

RE: Co myślisz o osobie wyżej? - .m - 14-07-2014

Opisał sam siebie w ostatnim zdaniu Duży uśmiech Duży uśmiech

RE: Co myślisz o osobie wyżej? - Nestor - 14-07-2014

Mansur to taki ludz z fajnym pomyslem. Czasem zabieganym (lub udaje takiego Język) stara sie byc tajemniczy Uśmiech

i tak tak, teraz pora na mnie. Mam nadzieje ze przezyje:p

RE: Co myślisz o osobie wyżej? - Sympatyczna - 15-07-2014

Nestor nie znam go ale wydaje się albo taki jest sympatyczny i ma świetne poczucie humoruDuży uśmiech

RE: Co myślisz o osobie wyżej? - Silent - 15-07-2014

No yyy... Sympatyczna XD to na pewno Oczko Nieśmiała dosyć, ale rozmowna XD Tzn. nie jest jakimś mega milczkiem, ale rozgadana jakoś mocno też bym nie powiedział Oczko Mamy jedną wspólną cechę jaką jest to, że wolimy słuchać jak się udzielać, choć ja na forum jak wiecie "wyłączam tą cechę" XD o innych wspólnych cechach pisał nie będę bo prywatę mogę zaburzyć XD No wzrost taki sam Język to można z jej tematu chociażby wyczytać Oczko Bardzo zna się na żartach, jest do bólu uprzejma i często można ją spotkać wieczorami XD Czasami wzbudza we mnie dziwne uczucia, bo potrafi napisać coś niespójnego tak dosyć w moim stylu Duży uśmiech ale niekiedy zaskakuje bardzo inteligentnymi i poprawnymi pod każdym względem wypowiedziami. Przy takich dziewczynach jak Desire, Kimkolwiek i właśnie Sympatyczna czuję się hmm... Jak błazen forumowy XD sorki TenOn zaskoczyła mnie Twoja opinia i strasznie spodobało mi się to określenie XD Oczywiście nie twierdzę, że pozostałe dziewczyny są mniej inteligentne, ale ta trójka według mnie wymiata XD

RE: Co myślisz o osobie wyżej? - Nestor - 15-07-2014

cichy potrafi tworzyc piekne dlugie wypowiedzi. Posiada duze poczucie humoru, umie wypowiedziec sie na wiele tematow. Jest sympatycznym czlowiekiem i ludzie (a juz na pewno dziewczyny) do niego lgna Duży uśmiech