Forum Nieśmiałość
Zadedykuj komus piosenke :) - Wersja do druku

+- Forum Nieśmiałość (https://niesmiali.net.pl)
+-- Dział: Tematycznie (https://niesmiali.net.pl/forum-Tematycznie)
+--- Dział: Muzyka (https://niesmiali.net.pl/forum-Muzyka)
+--- Wątek: Zadedykuj komus piosenke :) (/temat-Zadedykuj-komus-piosenke)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Nestor - 29-01-2016

(29-01-2016, 21:24 PM)Michał86 napisał(a): A więc nastał ten moment! Dedykacja od nas (Paoli & Michała); dla wszystkich tych, którzy w ostatnich tygodniach dali się tak spektakularnie strollować Uśmiech

Mialem te melodie przez tydzien w glowie i nie moglem sie jej pozbyc, a gdy juz mi sie to udalo, wtedy wrzuciliscie to  Ściana

ale przeciez nie moge pozostac dluzny Duży uśmiech

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Silent - 30-01-2016

"Blisko, ale nie dość blisko, żeby ahhh..."
Harkin, Mass Effect 2
(blisko czyt. nisko xD)

A tak poważnie to nie wiem po co taki troll. Pokazać ludziom, że się nie traktuje ich poważnie czy sprawdzić? Betlejewski show... Never mint. Nic już nie piszę bo pomyślicie sobie, że jeszcze miałem coś wspólnego z tymi bramkami xD A ja swoją drogą cieszę się, że u was wszystko ok. Nie muszę się przejmować, że jakieś smutki chodzą, choć przyznam szczerze, że nie wyobrażam sobie was smutnych. Jakoś to do was nie pasuje. Gdybyście nawet byli to pewnie udawali byście, że nie Język

A teraz kolejny cytacik odnośnie sytuacji co konkretnie o tym myślę:

Dobra starczy tych bzdur. Winien jestem wam zgodnie z tematem dedykację muzyczną i chyba mam najlepszą, z którą na pewno jakoś tam się zgodzicie Oczko

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Myszak - 30-01-2016

Mojej ukochanej... gdziekolwiek i kimkolwiek ona jest :]

Foreigner - I don't want to live without you

"I don't want to live without you
I could never live without you
Live without your love"

Uwielbiam Foreigner, mają takie wzruszające teksty o miłości ;P

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Paola - 30-01-2016

Cichy, ale My dla siebie wrzucaliśmy te dedykacje. To był Nasz żart, dla Nas samych ;P W sumie przez przypadek wkręciliśmy się w dedykowanie sobie dołujących piosenek, ale to długa i zarazem śmieszna historia, w którą jest zamieszana Nasza sąsiadka xD
A co do forum to nie było zamysłu, żeby kogokolwiek wkręcać, bo i po co.. Z resztą Mansur na pewno widział, że z jednego IP pisaliśmy co już bardzo nie pasowało do sytuacji.

I mało się piszę na forum, więc nie sądziłam, że ktoś zwróci na to uwagę, byłam pewna, że przez większość użytkowników tutaj zostałam zapomniana. W końcu mało co się udzielam. Prawdą też jest, że sporo osób tutaj nie przepada za mną- mówiąc delikatnie xD

Lecz mam sentyment Uśmiech Poznałam tutaj kilka ciekawych osób i oczywiście poznałam Michała- obecnie najważniejszą osobę w moim życiu Uśmiech I jestem bardzo wdzięczna, że miałam taką możliwość, gdyż z Michałem to mijałam się całe życie xD Nie dość, że mieszkaliśmy od siebie kilka przystanków, to jeszcze okazuje się, że przez długi czas pracowaliśmy bardzo blisko siebie- dosłownie przystanek i ja w 3 klasie liceum zostałam przeniesiona do tej samej szkoły. Moją szkołę niestety zamknęli, bo przejął ją uniwersytet i już mieli zrobić to jak byłam w drugiej klasie. Gdyby tak się stało, to być może już w liceum byśmy się poznali, lecz jak widać było Nam pisane mijać się bardzo długo xD I to takie love story właśnie jest Oczko

Prawdą jest, że poznaliśmy się w złym dla Nas momencie, kiedy widziało się wszystko w czarnych kolorach. Mnie się nie układało, Jemu również. I każde Nasze spotkanie (a średnio to już na początku co drugi dzień się widywaliśmy) kończyło się znaczną poprawą nastroju; szczerym śmiechem, oraz ciepłem. Dozowaliśmy sobie szczęście i poczucie zrozumienia, co bardzo szybko Nas do siebie zbliżyło. Zaprzyjaźniliśmy się bardzo mocno w bardzo krótkim czasie, aż dosłownie z dnia na dzień doszło do Nas, że to nie jest tylko przyjaźń... Od tamtego momentu nagle ze zrezygnowanej dziewczyny stałam się najszczęśliwszą dziewczyną na świecie i czuje to z biegiem czasu coraz bardziej.
Dedykuje więc dla Michała jeszcze taką piosenkę:

Za Nasze początki Oczko Piosenka bardzo pasuje Oczko

Jeśli chodzi o smsy z bramki to niestety są do mnie pisane heeh... I teraz jestem pewna, że to ktoś z forum, gdyż wczoraj otrzymałam słowa otuchy odnoście sytuacji, że nie układa mi się z chłopakiem. Było tam jeszcze kilka dziwnych kwestii, o których już pisać nie będę.
Wszyscy z mojego otoczenia wiedzą, że wszystko jest w jak najlepszym porządku i nikomu nie przyszłoby do głowy, że mogłoby być inaczej. Stąd wniosek, że to osoba z forum piszę od czasu do czasu..

Hmmm dzięki za dedykacje, odsłucham je w domu. Obecnie nie mam możliwości, gdyż jestem w pracy.

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Michał86 - 30-01-2016

Ostatnia moja dedykacja na forum. Dla mojej Ukochanej, na moją pamiątkę pobytu tutaj, na pamiątkę poznania się tutaj Uśmiech

Śnij o mnie, śnię o Tobie Uśmiech

P.S.
Dziś zakończę tę zabawę w bramki sms, tylko wbiję swoje skrypty na tel Paoli. Co dojdzie na tel z bramki, z marszu będzie automatem kasowane Uśmiech Ktokolwiek się w ten sposób bawi, niech zacznie żyć własnym życiem. A nie cudzym. Od tego są Pudelki.

"Cichy, ale My dla siebie wrzucaliśmy te
dedykacje. To był Nasz żart, dla Nas
samych ;P"

Tym bardziej mi was żal Język
Ciekawe jakie sprawy i z kim mieliście, że wam w bramkach wywlekają xD
Reszty komentować nie zamierzam bo jak Marcela wspomniała offtop no i nie ma sensu Język

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Zarhal - 30-01-2016

Łee.. w takim razie sytuacja z bramkami to Wasza kolejna bajeczka.
No,ale co tam.... najważniejsze ,że miłość kwitnie xD
Żeby nie było off-topa:
Love

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Paola - 30-01-2016

Powiem tak... nie wchodziłam z Wami w żadną interakcje, sami zaczęliście komentować.
Jakbym nie była kimś zainteresowana to nie czytałabym Jego postów i nie rozkminiała co się u tej osoby dzieje- to jest takie zdrowe podejście.
A smsy z bramki niestety dostaje.. Trwa to już jakiś czas i nie tyle co ja tej osobie zalazłam na skórę, a co ta osoba usilnie twierdzi, że coś tam czuję. Domyślam się nawet kto może to pisać, chociaż pewności nie mam, równie dobrze może to być żarcik.

Cichy, ja nie będę komentować kogo jest mi żal, gdyż w tym momencie byłoby to z mojej strony bardzo nie fer..
Nie lubię zawiści... Nie rozumiem tego, ja jakoś umiem cieszyć się szczęściem innych, nawet jeśli mnie to w jakiś sposób dotyka.

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Zarhal - 30-01-2016

Zależy jaką kto ma wrażliwość i ile ma w sobie empatii ( cóż, niektórzy wcale tego nie mają).
Było różnie,ale nikomu wielkiej krzywdy nie wyrządziliście (chyba) ,więc co dziwnego jest w tym, że co niektórzy przejęli sie Waszą sytuacją - tym bardziej,że to właśnie na forum odwaliliście szopkę ,więc chcieliście koniecznie zwrócić na siebie uwagę.
Można za kimś nie przepadać ,ale to nie znaczy,że życzy się tej osobie wszystkiego najgorszego..i to jest właśnie ZDROWE podejście.
Załóżmy,że ktoś rzeczywiście wypisuje Wam coś z bramek - jak to ma się do tego forum? Skoro nie wiecie kto.. to po prostu kolejna prowokacja. No,ale tego można się było spodziewać.

Podpisuję się pod dziewczynami Język Po za tym ja tam się cieszę z waszego szczęścia i chyba jasno to wyżej napisałem. A co do bramek, no cóż.... Masz ukrytego wielbiciela i chyba dobrze wiesz, że nie jestem nim ja bo pamiętasz jak mi szło z pisaniem do Ciebie z bramek? Język A może to ja Cię trolluję teraz i żyjesz w moim wyimaginowanym matrixie gdzie chciałaś każdego trollować a sama padłaś ofiarą tej metody?

"Kto z was wiarę i wolność znajdzie i zagrzebie,
Myśli Boga oszukać - oszuka sam siebie."
Dziady cz. III, Scena 1, A. Mickiewicz

Która myśl jest bardziej brutalna? Że mam w sobie więcej prawości czy cwaniarstwa? Język