Forum Nieśmiałość
Zadedykuj komus piosenke :) - Wersja do druku

+- Forum Nieśmiałość (https://niesmiali.net.pl)
+-- Dział: Tematycznie (https://niesmiali.net.pl/forum-Tematycznie)
+--- Dział: Muzyka (https://niesmiali.net.pl/forum-Muzyka)
+--- Wątek: Zadedykuj komus piosenke :) (/temat-Zadedykuj-komus-piosenke)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Trebron - 30-01-2016

Do wszystkich bo czas to zakończyć

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Paola - 02-02-2016

No cóż... byłam przekonana, że osoby piszące na tym forum nie żyją przede wszystkim nim, jak widać mogłam się pomylić.
Trzeba uważać co się piszę, bo od razu bierzecie wszystko do siebie (chociaż Was to nie dotyczy tak na prawdę).
Odnośnie smsów nie będę już tego komentować. Niech ten ktoś sobie piszę, jeśli nie potrafi się ogarnąć.
P.S.
Cichy, ciekawy masz avatar. Miałam podobny kiedyś na innym forum- w końcu rak jest ze mną silnie związany.
Taki przypadek... Taa...

Dla wszystkich śmieszków xD :

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Silent - 02-02-2016

(02-02-2016, 18:02 PM)Paola napisał(a): No cóż... byłam przekonana, że osoby piszące na tym forum nie żyją przede wszystkim nim, jak widać mogłam się pomylić.
Trzeba uważać co się piszę, bo od razu bierzecie wszystko do siebie (chociaż Was to nie dotyczy tak na prawdę)

No a Tyś jest Paulina wszechwiedząca i wiesz czym my żyjemy i że poza forum to niczym... Zazdroszczę takich umiejętności szczerze...

(02-02-2016, 18:02 PM)Paola napisał(a): P.S.
Cichy, ciekawy masz avatar. Miałam podobny kiedyś na innym forum- w końcu rak jest ze mną silnie związany.
Taki przypadek... Taa...

No taki przypadek bo mam raczka szlachetnego a Tyś pręgowata xD

Dobra a teraz tak dla poprawy humoru bądź podtrzymania jak kto woli taki mały polityczny hicior Duży uśmiech

Nie trzeba mieć żadnej mocy by dojrzeć niektóre rzeczy.
A w przypadki takie nie wierze i proszę żebyś zmienił ten avatar, bo mnie nieco irytuje..

Może avatar Ci ukradłem? Język
Nie wierzysz bo nie żyjesz forum jak my i w tyle jesteś, a z resztą wierz sobie w co chcesz Język

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Zarhal - 02-02-2016

Cichy... serio zmieniłeś avatar ,bo ktoś tak chce? :O matko:

No a co do całej sytuacji to...

Nie. Planowałem już wcześniej Oczko A po za tym ja w przeciwieństwie nie mam zamiaru nikogo irytować Język

A dodam jeszcze dedykację dla naszej podirytowanej Paolci Duży uśmiech Swoją drogą nie możliwe, że coś zirytowało xD

Des, może Ty nie wiesz, ale Cichy miał w avatarze moje nazwisko, które jest również moi znakiem zodiaku. Większość znajomych mówi do mnie "raczek" i Cichy dobrze o tym wiedział.
Nadal myślisz, że to był przypadek? Hmm...

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Nestor - 02-02-2016

A może zbieg okoliczności? Uśmiech

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Zarhal - 02-02-2016

Ja tam widziałam tylko obrazek raka,ale ... no co kto lubi. ;_; Chyba jesteś jednak trochę mniej zdystansowana do forum niż Ci się wydaje.