Forum Nieśmiałość
Zadedykuj komus piosenke :) - Wersja do druku

+- Forum Nieśmiałość (https://niesmiali.net.pl)
+-- Dział: Tematycznie (https://niesmiali.net.pl/forum-Tematycznie)
+--- Dział: Muzyka (https://niesmiali.net.pl/forum-Muzyka)
+--- Wątek: Zadedykuj komus piosenke :) (/temat-Zadedykuj-komus-piosenke)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Silent - 28-01-2016

Dla wszystkich zarejestrowanych i tych, którzy dopiero planują rejestrację Oczko

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Zarhal - 28-01-2016

A takie tam głupotki .. dla wszystkich ,dla uśmiechu... Oczko

1.
2. Duży uśmiech

3. xD
4.

5.

I......

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Paola - 28-01-2016

...
Dla Michała86

I jeszcze jedna. Może jeszcze Cię nie straciłam, ale...

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Michał86 - 29-01-2016

A więc nastał ten moment! Dedykacja od nas (Paoli & Michała); dla wszystkich tych, którzy w ostatnich tygodniach dali się tak spektakularnie strollować Uśmiech

A poniżej nasza dedykacja dla wszystkich miłośników bramek sms! Serdecznie pozdrawiamy wszelkie formy takiej aktywności, haha Uśmiech

I jeszcze jedna, specjalna dedykacja. Dla Gallów Anonimów "ztond", "ztamtond", czy z innego "zewszond", którzy z uwielbieniem krowy pochłaniającej pastwisko z trawy nie podpisują się w treści, którą wysyłają na prywatne telefony... :>

Dlaczego taki kawałek? A dlaczego nie? Duży uśmiech

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Zarhal - 29-01-2016

Szczerze mówiąc na początku myślałam,że macie jakieś problemy ,ale to wypisywanie bzdurnych tekstów i ociekające aż do zrzy... smutkiem piosenek dało do myślenia,że jednak sobie jaja robicie.
Ale ,że co z bramek? Ktoś Was nękał? To nieźle musieliście komuś zajść za skórę xD

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Trebron - 29-01-2016

Michał... wiem jak to jest... to się nazywa wyparcie. Będziecie teraz udawać, że wszystko jest ok ale my znamy prawdę... Trudno, nie ułożyło się... ale może jeszcze kiedyś spotka was miłość... teraz pewnie czeka was okres życia w iluzji... że znów jesteście razem... mimo że to nieprawda... no ale cóż... każdy sposób na nieprzeżywanie cierpienia jest w sumie dobry... kiedyś dojdziecie do siebie... Pozdrawiam, trzymajcie się...

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Paola - 29-01-2016

My ciągle z Michałem Razem jesteśmy, czasem dla żartów lubimy tak się trolować, a że forum dało się wkręcić to było duże zdziwienie z Naszej strony xD Żadnej sprzeczki nie było ;P
Mało co tu piszemy przecież, więc nie spodziewaliśmy się aż takiego zaciekawienia xD
I szczerze życzę Ci Trebronie tak dobrego związku jak Nasz z Michałem.. Nie spotyka się tego często raczej..

Michale, a oto dedykacja dla Ciebie:

Diabełku Ty mój! :*

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Zarhal - 29-01-2016

''a że forum dało się wkręcić to było duże zdziwienie z Naszej strony xD Żadnej sprzeczki nie było ;P '' skąd można wiedzieć ,czy nie było sprzeczki? Na forum nie.. a prywatnie może i były; kto wie? Jakby nie było to Michał nie pierwszy raz na forum rozpaczał ; przypominam,że kiedy tu trafił to też w bardzo złym stanie (chyba,że trolololował) Język
No,ale najważniejsze ,że wszystko jest ok. Uśmiech

Ah miłość...

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Bułkowski. - 29-01-2016

Zaciekawienie to było raczej związane z dziecinnym zachowaniem jakie 'przedstawialiście' Język
A, że to taki żart no to cóż, troche słabe jak trzecia herbata z tej samej torebeczki Duży uśmiech

A tak, żeby nie zmieniać sensu tematu to dedykuję piosenkę wszystkim Piotrkom:

RE: Zadedykuj komus piosenke :) - Paola - 29-01-2016

My sami sobie żarty robiliśmy, nie innym ;P
Nie widzę tutaj dziecinnego zachowania, czasem każdemu wpadają do głowy jakieś dziwne pomysły xD Nachichraliśmy się z tego co nie miara Oczko