Bez litosci
#1
Oglądałam wczoraj ten film i powiem wam ze.pomimo scen brutalnych morderstw ktorych w filmach nie lubię film bardzo mi sie podobal. Swietna gra aktorow. A wy oglądaliście ten film? Podobał sie wam?
Odpowiedz
#2
Oglądałem. Widziałem też 2 część i 3.Pierwsza w sumie najlepsza choć pierwsza jego połowa sprawia, że wyć się chce, ale to dzięki niej ta druga po mimo brutalności wydała mi się zabawna. Te riposty bohaterki połączone ze śmiertelną zemstą... No i świadomość jak te bydlaki bardzo zasłużyły na to co ich spotkało. 2 część to taki sequel 1 z podobną fabułą ale w innych realiach. 3 z kolei to kontynuacja 1 - czas po. Bohaterka zmienia tożsamość i stara się wieść normalne życie, ale demony przeszłości dopadają ją w świecie, który ją otacza obecnie. Ostatecznie ponownie decyduje się wziąć sprawy w swoje ręce, a na konic filmu policjantka wpada na trop przeszłości bohaterki, która zostaje osadzona w więzieniu, albo psychiatryku, już dokładnie nie pamiętam. W każdym razie na samym końcu zaczyna tam mordować co ma pokazać, że nie jest już ona zdolna do normalnego życia i że może być tylko gorzej...Dobra już wiem co jest grane xD Seria, o której wspomniałem nosi dokładnie taki sam tytuł dlatego postanowiłem przywrócić oryginalny post. Jednak to chyba nie jest oryginalny tytuł, a raczej taki substytut na polski rynek, tak czy inaczej rozminąłem się z myślą Anitki Duży uśmiech
Odpowiedz
#3
Ten z Denzelem Washingtonem? Jeżeli tak, to nie wiem co w nim jest, ale oglądałem go już trzy razy i dalej jak mam wybierać to ciągnie mnie żeby jeszcze raz oglądnąć. Myślę że główny bohater gra właśnie takiego prawdziwego bohatera, bez kompromisów, zabija, bo to jedyne i najlepsze rozwiązanie, wyrywa chwasty. I to mi się najbardziej w tym filmie podoba.
Jest już chyba część druga.

Edit:
To ja jestem jednak w tyle

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
To jednak mi się popierniczyło xD
Odpowiedz
#5
(28-12-2019, 12:17 PM)vlad1431 napisał(a): Ten z Denzelem Washingtonem? Jeżeli tak, to nie wiem co w nim jest, ale oglądałem go już trzy razy i dalej jak mam wybierać to ciągnie mnie żeby jeszcze raz oglądnąć. Myślę że główny bohater gra właśnie takiego prawdziwego bohatera, bez kompromisów, zabija, bo to jedyne i najlepsze rozwiązanie, wyrywa chwasty. I to mi się najbardziej w tym filmie podoba.
Jest już chyba część druga.

Edit:
To ja jestem jednak w tyle

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Tak dokladnie ten Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości