Co aktualnie czytasz?
#1
'' W skali od 1 do 10'' 
Akcja dzieje się w szpitalu psychiatrycznym.
Odpowiedz
#2
Skończyłam "Zniknięcie Annie Thorne" C.J.Tudor.
Książka podobała mi się, ale to co mnie w niej pociągało dla wielu jest jej mankamentem. Podobieństwo do "To" czy "Cmentarza dla zwieżaków" Kinga i "Sagi Olandzkiej" Theorina.
Miał to być kryminał (chyba taki był zamysł autorki??) a powstała nieco dziwna kombinacja gatunkowa, nie do końca taka jakiej można się było spodziewać po autorce "Kredziarza".

Teraz jest "Nóż" Nesbø. I ... przewidywalność goni przewidywalność. Stylistycznie twórca Harrego jest coraz lepszy. W imię zasady wina. Ale...
Odpowiedz
#3
Nie mam co czytać.
Odpowiedz
#4
"Syn wiedźmy" K.Barnhill.
Odpowiedz
#5
"Pan Lodowego Ogrodu" Jarosław Grzędowicz. Pierwsza moja książka fantasty i naprawdę ciekawie się czyta. Każdy kolejny rozdział zaskakuje.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#6
Cokolwiek myślisz, pomyśl odwrotnie - Arden Paul
Odpowiedz
#7
"Doktor Sen" Stephen King. Jest to kontynuacja słynnego "Lśnienia", ale śmiało można ją określić również jako odrębną historię Dana Torrance, którego poznajemy w momencie " życiowego" zakrętu. Dorosły Dan podąża w tym samym kierunku destrukcji, którą przed laty podążał jego ojciec, Jack. Dzięki swej jasności, lub jak to woli, lśnieniu, trafia do Frazier, małej miejscowości w pobliżu gór. Dan w końcu wątek na nogi, zaczyna pracę, uczy się walczyć z nałogiem. Ale też przekonuje się, że Panorama w dalszym ciągu podąża za nim krok w krok.
----
"Pod kopułą" kolejne z nowszych dzieł Mistrza Grozy. Tym razem trafiamy do miejscowości w okolicach z znanej z kilku powieści Kinga Castle Rock. Miasto zostaje odcięte od świata przez niewidzialną barierę, kopułę. Czym ona jest? Jak się pojawiła i kto ją stworzył?? Dlaczego?? Polecam przebrnąć przez tych 920 stron.
Odpowiedz
#8
No dobra. Ja koncze właśnie czytać "kolejne 365 dni" Blanki Lipińskiej
Odpowiedz
#9
Sebastian Fitzek,,Odprysk"
Odpowiedz
#10
Dzisiaj wieczorem zaczynam ,,Wilczyce z Dzikich
Pół,, Joanny Puchalskiej
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości