Co dzisiaj robiłeś?
#1
Temat może służyć do mówienia co robiliśmy w ciągu dnia.
Ja po powrocie do domu porozmawiałam trochę z mamą, potem poszłam czytać książkę fantasy, poszłam na obiad, były pierogi z jagodami. Później wzięłam się za zmywanie schodów i zmyłam przedpokój. Chciałam wyjść na spacer do lasu, ale deszcz zaczął padać a teraz siedzę przy komputerze.
Odpowiedz
#2
Ja biegałem z listami xD
Odpowiedz
#3
Wstałam o godzinie 9, wykapalam się, ogarnelam się i pojechałam na miasto, do fryzjera i kosmetyczki, następnie do babci i do domu. W domu poszłam spać i obudziłam się przed chwilą Uśmiech
Odpowiedz
#4
Cały dzień praktycznie w pracy :/
Odpowiedz
#5
Dzisiaj byłam z mamą i siostrą w zoo, jechałyśmy samochodem, potem przesiadłyśmy się w metro a potem do drugiej linii metra. W zoo są specjalne tabliczki, które wskazują kierunek zwiedzania. W sumie najbardziej mi się podobały słonie, żyrafy, lew i tygrys. Inne zwierzęta, które też były dosyć ciekawe to hipopotamy, nosorożce, pingwiny, antylopy, goryle, pawiany, szympansy, zebry, gepardy, ptaki, bociany, foki, wydry, niedźwiedzie, bizony, żółwie, krokodyle, rekiny.
Odpowiedz
#6
I nie odwiedziła mnie, to jaka xD
Odpowiedz
#7
A ja nauczyłem się dzisiaj... wczoraj grać na kastanietach!!!
Odpowiedz
#8
Dziś wydarzyły się dwie rzeczy, o których chcę napisać.
Obie bardzo pozytywne.

Pierwsza - od poniedziałku jestem przeniesiona na nowe stanowisko! Gdy się dowiedziałam, wzruszyłam się. Oraz nie mogłam uwierzyć, że to w końcu nastąpiło. Wspaniała sprawa!

Druga dobra rzecz - dostałam zaproszenie na wyjazd do Brukseli! Europoseł dał zaproszenie i mnie wybrano z pewnego gronaUśmiech
Odpowiedz
#9
Gratuluję Asiu Uśmiech
Odpowiedz
#10
Asiu, super. Gratuluję. Miło słyszeć ,że ktoś miał naprawdę dobry dzień. Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości