Co miałeś dziś na obiad?
#1
Ja miałam pomidorówkę Uśmiech
Odpowiedz
#2
Serio? To już takie pytania na forum będą się pojawiać?
Odpowiedz
#3
A masz z tym jakiś problem?
Odpowiedz
#4
Tak. Nabijasz sobie wątki i posty na forum mało wartościowymi treściami.
Odpowiedz
#5
Mało mnie obchodzi to, co taki ktoś ja ty myśli o moich wątkach. Ludzie nie wchodzą tu wysłuchiwać twoich kąśliwych uwag, tylko po to, żeby odpocząć. I temat uważam za skończony, idź wylewać swoje frustracje gdzie indziej, a nie w moim wątku.
Odpowiedz
#6
Mało kogo obchodzi, co miałaś na obiad.
Odpowiedz
#7
Xyz
Odpowiedz
#8
Ja proponuje w ogóle banować osoby które zakładają takie tematy. Tylko piszmy o poważnych sprawach. No i w końcu chodzi tu dziennie 100 użytkowników, więc po co takie zbędne tematy zakładać.
Odpowiedz
#9
(21-03-2017, 11:17 AM)Logan napisał(a): Skoro Cie nie obchodzi, to po prostu się nie wypowiadaj. W tej chwili, Ty również nabijasz sobie posty "mało wartościowymi treściami". Na forum każdy może założyć sobie temat jaki mu się podoba, jeśli tylko nie łamie regulaminu. Takie przepychanki słowne nie mają najmniejszego sensu.

Nie chce mi się zbytnio odpowiadać na typowe sofizmaty.
Napiszę krótko - teraz to Ty ciągniesz dalej bezsensowną dyskusją o bezsensownych wątkach. Więc w tej chwili ujawniłeś swoją obłudę. Szkoda, że Mansur daje przyzwolenie na prowadzenie takich wątków, bo głównie to przez niego forum wygląda jak wysypisko śmieci (i nie mówię tu jedynie o beznadziejnych stylach forum).
Ale w sumie widzę, że po reputacji pod Twoim postem tutejszym ludziom to odpowiada.

(21-03-2017, 16:40 PM)Visionary napisał(a): Ja proponuje w ogóle banować osoby które zakładają takie tematy. Tylko piszmy o poważnych sprawach. No i w końcu chodzi tu dziennie 100 użytkowników, więc po co takie zbędne tematy zakładać.

Bez przesady.
Nie trzeba karać, a po prostu trzymać się pewnych zasad prowadzenia merytorycznej dyskusji. Administrator forum oraz moderatorzy nie powinni być pobłażliwy oraz konsekwentnie dążyć do utrzymania jak najlepszego poziomu miejsca publicznego (bo nie oszukujmy się, strona internetowa jak najbardziej takim miejscem jest).
Odpowiedz
#10
Dzisiaj miałam na obiadek pierożki z serem polane śmietaną i posypane cukrem, pyszności !!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości