Co robić, żeby ludzie zostawali
#1
Jakie macie pomysły na to, aby ludzie zostawali na danym forum długi, długi czas ?
Co może odstraszać ludzie w forach?
Jakie mogą byc powody tego, że ktoś przestaje aktywnie uczestniczyć w forach?

Proszę o dłuugie wypowiedzi, jestem bardzo ciekawa każdego zdania na ten temat.
#2
Bardzo fajne przemyślenia. Zgadzam się z nimi.
#3
Ja tak o nie rezygnuje z forów ale niedawno zglosilam prosbe o usuniecie mnie z jednego forum,poniewaz 3raz byłam poprostu obrażana badz wysmiana za poglady a wiadomodo 3razy sztuka.
#4
Ja uciekam od forów, które się wypalają tzn. nic się na nich nie dzieje, nikt nic nie pisze itd. Uciekam to może za dużo powiedziane, zapominam o nich po prostu. Z dnia na dzień mogę bez słowa opuścić i moje konto zostaje ale offline. Tak miałem np. z jednym forum, na które zajżałem dopiero po 2 latach z ciekawości. Oczywiście hasło musiałem nowe generować, bo zapomniałem starego Oczko Drugi patent, który sprawił, że forum jedno opuściłem to częsta zmiana domen lub konfiguracji strony, która niosła za sobą konieczność rejestrowania nowego konta za każdym razem, więc po którymś razie olałem to poprostu. Oczywiście mówię tu o forach o innej tematyce jak to, które jest moim pierwszym i jak dotąd jedynym. Ale myślę, że mój przykład jest dobry nie zależnie od tematyki.
#5
Dajesz do myślenia, ale tutaj musisz zmierzyć się z tym, że czasem nikt może nie pisać, gdyż nasze forum nie jest zbyt popularne gdyż no...sam wiesz jaka to tematyka. Oczko
#6
Ja jak forum umiera to wręcz staram się pomóc odbudować Uśmiech
Ja najczęściej nie zostaję na forach, na których team (administracja i moderacja) uznają się za wszystkowiedzących bogów lub nadludzi. Lub gdy zostaję źle przyjęta lub źle traktowana. Nie lubię te dużych for, na których jest taki ruch, że nie ma nawet kiedy kogoś poznać a postów przybywa w tempie zabójczym.
#7
Czyli nasze tempo rozwoju jest dobre? Oczko
#8
Mi odpowiada Uśmiech nie za dużo postów, mogę wszystko przeczytać Uśmiech
#9
I dlatego jeszcze tu jestem i się przypominam Oczko nie chodzi mi o chwilowe zastoje czy "ciche dni" tylko o chroniczny brak akcji XD
#10
(16-06-2014, 22:28 PM)Mansur napisał(a): Czyli nasze tempo rozwoju jest dobre? Oczko
Mi tez odpowiada, przynajmniej nadazam.
Z natury jestem flegmatyczna wiec tez zbyt popularne fora mnie odstraszaja Język


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości