Co słychać u wolfa?
#1
Witam was wszystkich. Wróciłem tutaj po 6 latach od ostatniego przebywania na tym forum. Wtedy jeszcze chodziłem do 1 kl gimnazjum i moje życie wyglądało trochę inaczej niż obecnie. 2013r był rokiem jeszcze aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, miałem wtedy kolegów żeby wyjść codziennie na dwór. Gimnazjum zaczęło się kończyć, znajomości się rozsypywały i zostałem domatorem. W sumie czasami wychodzę na rolki i rower ale to rzadziej niż kiedyś i zazwyczaj samotnie. Teraz po szkole to ja zazwyczaj rozmawiam z moimi internetowymi znajomymi a czasami jak jest ciepło i mi się chce to wychodzę się przewietrzyć. Stwierdziłem że napiszę posta w tym dziale ponieważ chciałbym mieć wszystko w jednym temacie. Obecnie kończę szkołę techniczną na kierunku informatyk i pożegnam się z klasą z którą tak naprawdę mało mam wspólnego. Chodź znalazłem tam osoby do koleżeństwa. Z podstawowych informacji o mnie to: lubię nawiązywać nowe znajomości w internecie. Moje najdłuższe trwają już 17 miesięcy. Uwielbiam słuchać muzyki a w szczególności rapu i trapu. Kocham chodzić po górach, pasjonuję się sportem a w szczególności piłką nożną oraz skokami narciarskimi. Wstępnie myślę nad stworzeniem swojego własnego bloga od postaw w PHP. Trochę mi to zajmie czasu bo muszę ogarnąć sprawy związane z egzaminami zawodowymi i maturą. Zarejestrowałem się tutaj w celu poznania nowych osób chętnych do rozmowy a także do aktywnego życia na forum.
Odpowiedz
#2
17 miesięcy znajomości internetowe?
Odpowiedz
#3
Cześć Oczko
Odpowiedz
#4
Siemaszki Oczko
Odpowiedz
#5
Tak, tak 17 miesięcy. Wynik cały czas idzie do góry. Mam kilku znajomych z podobnymi problemami co ja, co pomogło nam się zintegrować. Jednakże nie wszyscy okazali się tacy pokorni i część odleciało z naszej grupy.
Odpowiedz
#6
No w tej społeczności trafią się takie kwiatki
Odpowiedz
#7
Na niektóre osoby można polegać chodź jak wiadomo każdy coś ma za uszami. Ćpanie, depresje, aspołeczność, czasami agresja. Totalnymi kwiatkami okazały się osoby co uważały się za aniołki, biedne pokrzywdzone a po czasie wyszły z nich osoby bardzo dwulicowe które totalnie w dupie miały zasady przyjaźni, wręcz tylko się dowartościowały i porobiły szumu wokół samej siebie.
Odpowiedz
#8
Jak przeczytałem Twój post to aż w głowie ukazały mi się twarze takich osób.
Odpowiedz
#9
Też niestety się rozczarowałem na takich osobach. Niestety w pamięci takie osoby mi utkwiły na stałe. Muszę być mniej ufny co do ludzi, szczególnie spokrewnionych charakterem do mnie.
Jeśli z kimś nam nie idzie rozmowa to nie ma sensu tego kontynuować. W moim przypadku pewna osoba kombinowała za moimi plecami, wymyśliła sobie jakieś problemy społeczne by wykorzystać moją naiwność ;( Po miesiącach wyszło jak mnie to darzyła szacunkiem i przyjaźnią... Aż szkoda gadać, nawet się nie wytłumaczyła. W internecie można łatwo się kamuflować a kwiatki i tak prędzej czy później wyjdą.
Odpowiedz
#10
Ja to podchodzę do tego tak: jak z kimś się kumpluje a widzę, że jednak jest coś nie tak(gada na mnie na boku) w relacji to olewam taką znajomość.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co słychać u Victorii :) Victoria 81 10,614 29-03-2020, 12:40 PM
Ostatni post: Victoria

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości