Coś dla miłośników historii
#1
Oczko 
Odpowiedz
#2
Też polecam Oczko ostatnio oglądałem II wojnę w kolorze na YT ale odcinki nagle znikły.
Odpowiedz
#3
(25-06-2014, 20:48 PM)Mansur napisał(a): Też polecam Oczko ostatnio oglądałem II wojnę w kolorze na YT ale odcinki nagle znikły.

jeśli o tym wspominasz to również polecam

- i jeszcze to nawet nieźle się prezentujące jak na History channel.
Odpowiedz
#4
Kolejny warty polecenia dokument pt. Honor Generała - .
Odpowiedz
#5
Fajny dokument Oczko
Odpowiedz
#6
Odpowiedz
#7
Odpowiedz
#8
Bardzo ciekawy dokument. Żałuję, że trochę pobieżnie obejrzałem, a właściwie to więcej wysłuchałem bo musiałem kilka rzeczy ogarnąć. Teraz wiem skąd twórcy Wolfensteina wzięli pomysł z medalionem Thule Duży uśmiech Bardzo lubię takie ciekawe dokumenty historyczne opowiadające o faktach jakich na próżno szukać w podręcznikach szkolnych Oczko Nie obyło się też bez Odyna XD
Odpowiedz
#9
(07-08-2014, 02:17 AM)Cichy napisał(a): Nie obyło się też bez Odyna XD

Sieg... ups nie to forum Język
Odpowiedz
#10
Wczoraj kiedy jeszcze miałem na to trochę czasu obejrzałem "Honor Generała" i "Ja Jedna Zginę. Inka 1946". Jeśli chodzi o pierwszy film to polecam ogólnie obejrzeć każdemu bo o takich ludziach się nie wspomina mimo, iż są godni honorów wszelkich. Zaś drugi film przypomniał mi trochę los polskich kobiet, albo i nawet kobiet na całym świecie, które są oddane najwyższym wartościom i za to są wyzywane od dziwek i każdy się sprzeniewierza przeciw nim. Ktoś mógłby powiedzieć "uroki życia w PRL", wcale nie. Dziś są miliony kobiet, które za to, że nie podporządkują się woli jakiejś grupy nacisku (nawet nieformalnej, a może nawet zwłaszcza) są przyrównywane do pań spod latarni i traktowane jeszcze gorzej od nich. Nierzadko katowane. Ci ludzie myślą, że je upadlają, ale w rzeczywistości upadlają samych siebie. Niestety sam również czuję, się upodlony tym, że muszę poznawać ten świat od takiej strony. Nawiązując do tematu Mansura to stąd biorę między innymi argument do swojej odpowiedzi w jego temacie. Nie akceptuję upodlenia w żadnej postaci.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości