Czemu tak się czuję?/ wyżalić się muszę
#1
Kciuk w górę 
Dzisiaj czuję się wyjątkowo beznadziejnie. Leki niewiele mi pomogły na moje myślenie. Odkąd wstałam, mam wrażenie, że jestem beznadziejna, mam ochotę zrobić sobie krzywdę. Nie mam z kim o tym porozmawiać, zresztą nawet nie wiem jak ubrać to wszystko  w słowa. 
Mam ochotę zrobić sobie krzywdę. Na pracę niby nie mogę narzekać ale przydałaby się inna a ja po prostu nie mam na to wszystko siły. Nawet nie wiem jak to wszystko wytłumaczyć. Jestem po prostu do dupy.
Nie wiem dlaczego tak o sobie myślę. Może dlatego, że jestem po prostu niesprawna. Nie umiem powiedzieć wprost o co chodzi, nie umiem rozmawiać z ludźmi, nie umiem się wyprowadzić z domu, czuję że oni wszyscy mnie zamkną w domu, nie mam ambicji, nie mam nikogo z kim mogłabym dzielić pasję, nie mam zainteresowań. 
Nawet gdy chcę coś zrobic sama dla siebie, mówią mi: ,, nie dasz rady, po co ci to, przecież i tak pracy nie znajdziesz. Nie wiem dlaczego tak jest i coraz bardziej mnie to dołuje.
Odpowiedz
#2
Hej,
Sorry że tak późno odpisuje, ale wiem jak się czujesz  Zdezorientowany
Może to głupi powód do radości, ale Ty przynajmniej masz pracę, ja jestem taka beznadziejna że nawet na sprzątanie mnie nie chcą Smutny( Jestem prawie od roku bezrobotna a hajsy się kończą ehh:/

Dlaczego masz takie myśli żeby zrobić sobie krzywdę? Miałaś już tak kiedyś?
Mimo wszystko, am nadzieje że już lepiej u Cb Serce
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości