Cześć!
#1
Cześć, nazywam się Mateusz i mam 20 lat (za parę dni 21). Mam nadzieję, że się nie obrazicie jak wspomnę, że pochodzę z pewnego niebieskiego forum o fobii społecznej, które już wygasło. Miałem tam konto od 2010 i całkiem sporo się udzielałem. Jakby ktoś chciał wiedzieć, to byłem tam jako "MatiZ". Jednak doszedłem do wniosku, że tamto miejsce było dla ludzi o skłonnościach samobójczych, depresji i silnym lęku do ludzi. Mimo, że miałem z nimi parę wspólnych cech, np. tak samo nie cierpiałem wesel Duży uśmiech, to jednak jestem po prostu nieśmiały i introwertyczny, co skutkuje brakiem znajomych.

Interesuję się rysowaniem w stylu komiksowym, kolarstwem crossowym, a dokładniej zwiedzaniem miejscowości na rowerze, czytaniem nie-fantastycznych książek, geocachingiem, przyrodą, jazdą na rolkach, muzyką z lat 80-tych i 90-tych oraz graniem amatorsko na keyboardzie midi.

Mam nadzieję, że poznam tu ciekawych ludzi jak również i poza komputerem Duży uśmiech
#2
Siemaneczko Mati Oczko
#3
Cześć Uśmiech
#4
Witaj,miłego pobytu na forum Uśmiech
#5
Cześć, cześć Duży uśmiech
Pokazałbyś może swoje rysunki? Może nie czytam standardowych komiksów, tylko mangi, ale chętnie popatrzę Duży uśmiech
A słuchasz jakichś konkretnych zespołów, czy po prostu lubisz sam nurt z tych lat?
#6
Dzięki za przywitanie. Urodziny mam 26 października. Akurat dzień po trzecim zjeździe na studiach. Jestem z Warszawy, a dokładniej z prawego brzegu Uśmiech. Tak, możesz wyszukać mój profil o nazwie "MatiZ1994" na deviantarcie. Ogólnie to lubię sam nurt tamtych czasów. Słucham italo disco, popu, eurodance, happy rave i dance. Jednak czasami posłucham czegoś z radia, ale nie ukrywam, że mam odruch wyłączenia urządzenia jak posłucham jakiegoś współczesnego popu.
#7
Witaj Kolego!
Masz urodziny jeden dzień wcześniej niż moja mama! xD
#8
Widziałam Twojego devianta i pierwsze, co rzuciło mi się w oczy to Rayman Duży uśmiech Robisz świetne grafiki ^^


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości