Cześć!
#1
Witam wszystkich! :D
Mam 19 lat i trafiłam na to forum, postanowiłam więc spróbować na nim szczęścia, bo do tej pory jeszcze nie udało mi się znaleźć takiego forum, które byłoby dobrym miejscem dla mnie. :)
Jestem nieśmiała od zawsze, odkąd tylko pamiętam, nigdy nie było inaczej i zawsze zazdrościłam innym - tym odważnym, którzy bez problemu nawiązywali relacje, odnajdywali się w towarzystwie i nie zastanawiali się tak długo nad tym czy wypowiedzieć swoje zdanie na dany temat, aż robiło się zbyt późno bo temat dawno został zmieniony. Zawsze trzymałam się na uboczu, potrafiłam kontakt nawiązać tylko z nielicznymi osobami,  i to niestety też rzadko kiedy z mojej inicjatywy, bo zawsze za bardzo bałam się odrzucenia. 
Niedługo wybieram się na studia, podświadomie mam jakieś nadzieje, że może przerwą one moją złą passę i będzie inaczej, że może to kwestia ludzi - ale zdaję sobie sprawę, że nic się nie zmieni póki ja się nie zmienię. Może więc czas nad tym popracować. Do tej pory byłam tak nieśmiała, że nawet bałam się pisać na forach internetowych...Więc może to będzie taki pierwszy krok ku lepszemu! :)

Jeżeli chodzi o moje zainteresowania, to uwielbiam muzykę, której staram się nie dzielić specjalnie na gatunki, bo wychodzę założenia, że w każdym można znaleźć coś na swój sposób dobrego i godnego odsłuchania :)
Sama gram na gitarze i ukulele, ale marzy mi się by nauczyć się grać na pianinie.
Lubię również czytać, oglądać filmy...I tworzyć sobie swoje własne światy w wyobraźni, w których robię nie wiadomo co, a potem nie potrafię tego przenieść na rzeczywistość! No i jestem strasznym śpiochem.

Także, cześć i czołem, mam nadzieję, że poznam tutaj miłych rozmówców! :)
#2
Witaj Uśmiech Miło Cię poznać Uśmiech
#3
Hehe masz sporo ze mnie, zwłaszcza z tym śpiochem Śpiący Tak więc witamy w naszej paczce. Pisz ile wlezie i zapraszamy także na świeżo utworzonego Teamspeaka by przełamywać się w rozmowie Oczko A może byś coś zagrała na mikrofonie Oczko To zapewne przyciągnęłoby tłumy, których niestety brakuje Zdezorientowany
#4
Witamy Oczko
#5
Nio. Niechaj zagra, a Nesiu z Tulkasem w duecie zaśpiewajo xD
#6
Cześć. Uśmiech
#7
Witamy Oczko
#8
Hej Uśmiech spróbuj zaangażować się w życie forum, polecam Uśmiech

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
#9
Dzięki wszystkim za miłe przyjęcie! :D

Jestem z Warszawy i chciałabym dostać się na filologię angielską, ale na UW chyba nie będę mieć wystarczającej siły przebicia w punktach...:P Także obstawiam jeszcze nauczanie języka anielskiego, amerykanistykę i etnologię - i zobaczymy jak to wyjdzie i co uda się upolować w rekrutacji ;)
Póki co jednak kiedy wyobrażam sobie siebie jako nauczycielkę języka angielskiego...No nie wiem, prawdopodobnie znając moje usposobienie dzieciaki wlazłyby mi na głowę :D Dlatego wolałabym filologię, bardziej widzę siebie jako tłumacza.

No, to teraz czas bardziej zagłębić się w forum, żeby oswoić się z tym gdzie co jest i może się zadomowić! :D
#10
A Kimcię kiedy zobaczę na Ty Sy? Duży uśmiech Wiem, miszcz rozmowy nie na temat to ja Duży uśmiech


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości