Cześć
#1
Nie jestem osobą co zbytnio gada. Jestem Sylwia. Lat mam 26. Pracuje niedaleko lotniska z samymi facetami na wózku widłowym.
#2
Heloł Uśmiech
#3
czescDuży uśmiech
Lubisz zdrobnienia swojego imienia? I jesli tak to ktore? Oczko
Lotnisko w Gdansku? Oczko
#4
(23-06-2017, 11:35 AM)Rarity napisał(a): czescDuży uśmiech
Lubisz zdrobnienia swojego imienia? I jesli tak to ktore? Oczko
Lotnisko w Gdansku? Oczko

Raz w szkole nauczycielka mnie spytała czy zamiast Sylwia może Sylwka do mnie mówić. Mi to nie przeszkadzało. W pracy nie zdrabniają mojego imienia.
Pracuje niedaleko lotniska w Gdańsku w firmie kurierskiej.
#5
Witaj,

A czemu nie rozmawiasz z kolegami z pracy?
#6
(23-06-2017, 11:44 AM)Mansur napisał(a): Witaj,

A czemu nie rozmawiasz z kolegami z pracy?

Nie wiem zbytnio o czym mam opowiadać. Mam nudne życie. Głównie po pracy siedzę w 4 ścianach. Nie wychodzę nigdzie. Mieszkam od 7 miesięcy w Gdańsku i nie wiem gdzie tak zbytnio iść by ludzi poznawać i nabyć umiejętności związanych z relacjami międzyludzkimi. Wydaje mi się że jestem nudną osobą. Nie mam fajnej przeszłości.
Jak sami opowiadają gdzie to nie byli ze swoimi znajomymi to mi wstyd mówić, że sama nikogo nie znam.
#7
A myslalas o jakis kolkach zainteresowan? Kurs jezykowy? Silownia albo basen? Niby niekoniecznie zaraz kogos tam poznasz, ale od czegos trzeba zaczac- musisz po prostu wyjsc z domu,bo nikt nie zapuka do Ciebie sam...
#8
(23-06-2017, 11:54 AM)Rarity napisał(a): A myslalas o jakis kolkach zainteresowan? Kurs jezykowy? Silownia albo basen? Niby niekoniecznie zaraz kogos tam poznasz, ale od czegos trzeba zaczac- musisz po prostu wyjsc z domu,bo nikt nie zapuka do Ciebie sam...

Wiem że nikt nie zapuka.
Ostatnio mi siłownia chodzi po głowie. Lubię być w ruchu zwłaszcza, że mam fizyczną pracę.
Poza tym zapisałam się na technika pojazdów samochodowych i zacznę od września chodzić zaocznie. Szukałam coś o kółkach zainteresowań w Gdańsku czy jakieś darmowe są.
Nie wiem nawet o czym zagadywać w pracy. Wydaje mi się że jak coś powiem to mnie odbiorą za nudną osobę. Pracowałam kiedyś z samymi dziewczynami i jak opowiadałam im że robię uprawnienia na wózki widłowe to nie miałam zbytnio z kim rozmawiać. Dziewczyny to interesowały związki, dzieci i inne babskie tematy a mnie to nudziło.
#9
No i super! Cos myslisz i dzialasz w kierunku zmiany!
A samotne wyjscia u Ciebie wchodza w gre? jednodniowe wycieczki po okolicy blizszej i dalszej? Jakby co to polecam Oczko
#10
Ahoj Oczko


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości