Cześć
#1
Witam wszystkich. Nie bardzo wiem od czego zacząć pisać. >.<
Jestem nieśmiałą osobą ale ostatnimi czasy postanowiłem poszukać osób równie nieśmiałych gdyż pomyślałem że kontakt z nimi na początek może być prostszy niż z innymi ludźmi.
I mam nadzieję że forum nie posiada osób nieżyczliwych i trolujących złośliwie.
#2
Witaj na forum Oczko
#3
Trudno mi ostatnio powiedzieć czy kontakt z nieśmiałymi jest łatwiejszy. Ale złośliwych troli się pozbywamy Oczko W każdym razie na pewno znajdziesz nie jedną godną osobę Oczko
#4
(22-09-2014, 10:16 AM)Marcela napisał(a): Witaj. Uśmiech Co oznacza Twój nick? Kontakt z nieśmiałymi jest porównywalnie trudny jak z każdą inną osobą. Są u nas na prawdę serdeczne i warte uwagi osoby. Firefox Więc na pewno z kimś znajdziesz wspólny język. Miłego pobytu na forum!

Lecz nieśmiała osoba nie zasypie mnie pytaniami a ja Jej. Więc nie będzie się źle czuła bo zdąży spokojnie poukładać w sobie odpowiedź. A ja sam osobiście mam problem mówić do innej osoby ^.^''

Mój nick jest z języka Fińskiego. Naali oznacza lisa, a druga część członu nie ma znaczenia bo dodałem to sobie by brzmiało jak nazwisko.
Uwielbiam liski, szczególnie te arktyczne białe słodziaki.
#5
(22-09-2014, 18:46 PM)Marcela napisał(a): Na początku myślałam, że jesteś kobietką. Uśmiech Naali skojarzyło mi się z Natalią a Vekkinei z wehikułem czasu. A awatar-pierwsza myśl-jaki wapniały piesek, muszę mieć takiego. Język Jednak jeżeli to lis to nie wiem czy bym chciała, jednak przyznam, że wygląda uroczo. Duży uśmiech Kiedyś miałam nick z języka japońskiego. A zamiłowania takim językiem dzięki tej osobie, o której pisałeś w innym poście, czy inny powód? Dzisiejszy wolny wieczór spędzam nad fińskim. Zawstydzony
...

Gdybym był kobietą moja nieśmiałość była by chyba atutem mojej osobowości. >.>
Liski arktyczne chowane od małego zachowują się jak psy. I wśród lisów są najbardziej grzeczne.
Zamiłowanie zostało mi właśnie po tej osobie gdyż chciałem wyjechać na studia do Finlandii.
I Ją odnaleźć a potem pierwszy raz w życiu kogoś mocno przytulić.
Może jednak dokonam tego i po skończeniu drugiego kierunku technicznego udam się na studia a stamtąd do Finlandii i odnajdę przyjaciółkę.
Zresztą, od dawna marzę by mieszkać i mieć obywatelstwo Fińskie. Tam moja nieśmiałość była by mniejszym problemem.
#6
(22-09-2014, 20:11 PM)Marcela napisał(a): Nie w każdych sytuacjach jest atutem. Niepoprawne jest myślenie, że nieśmiali mężczyźni są w gorszej sytuacji od kobiet.

Nie myślę tak. Nieśmiałość jest indywidualną sprawą każdego niezależnie od płci.
Jednak czasem po prostu mam takie przemyślenie że kobiety zwyczajnie nie lubią nieśmiałych mężczyzn bo uważają to za słabość u nich. Lecz to myślenie wypływa z samotności.
Kiedy się siedzi i zaczyna myśleć dlaczego marzenia i plany nie idą tak jakbyśmy chcieli.
#7
Bo to w zasadzie prawda tzn. nie tyle nie lubią co wolą tych śmiałych. Zwłaszcza w kwestii związków. Nieśmiały w 9 na 10 przypadków może liczyć wyłącznie na przyjaźń. To dużo fakt i dlatego ja biorę co dają, ale czasami mam wrażenie, że jestem facetem drugiej kategorii. Nie jedna osoba mi pokazała, że nie płeć stanowi o tym by nazwać kogoś facetem lecz charyzma, wygląd i zaradność. Brakuje mi każdego z powyższych, choć parę osób powiedziało mi, że żem chłopak ładny, ale cóż z tego skoro na 10 takich osób 8 starszych odemnie do stopnia emeryt bądź starsza już średnia Język
#8
Hej naali


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości