Czy sny mogą być prorocze?
#1
Nigdy nie przywiązywałem dużej wagi do snów. Zawsze widziałem w nich więcej bezsensowności i śmiechu niż coś poważnego. Ostatnio jednak w moim śnie, pojawiła się osoba w pewnej sytuacji(nie powiem jakiej  Nieśmiały ) która powiedziała mi pewne słowa, które uświadomiły mi pewną ważną rzecz i dała mi do myślenia.
Co wy sądzicie na ten temat? Uważacie,że sny mogą nam przekazać coś ważnego, czy jest to zwykły wymysł wyobraźni?
Odpowiedz
#2
Ja sam wierzę we sny, może się to wydać dziwne trochę. Interpretuję wszystkie sny które pamiętam za pomocą sennika. Jak by nie patrzeć każdy sen niesie za sobą dobre lub złe rzeczy.
Odpowiedz
#3
Może być też tak, że we śnie pojawiło się coś co wcześniej zbagatelizowałeś, pominąłeś, zapomniałeś itd. Mogło to być coś ważnego, albo i nie. Na uwagę zasługuje fakt, że wszystkie twarze jakie widzimy we śnie widzieliśmy w rzeczywistości. To niejako pokazuje, że mózg zapamiętuje dużo więcej niż nam się wydaje.
Odpowiedz
#4
Xyz
Odpowiedz
#5
Z tego co mi wiadomo sny, poprzez ich symbolikę, mogą coś przekazać co miało miejsce w przeszłości, terazniejszości albo co ma nastąpić. Czy to sytuacja czy to coś o sobie. Oczywiście są i takie, które nie mają żadnego znaczenia.
Odpowiedz
#6
,,,,,,,
Odpowiedz
#7
Myślę, że czasem w snach wypływają pewne informacje zepchnięte do podświadomości, przetworzone, a następnie ponownie przez nią "wyplute", więc mogą się odnosić do naszej sytuacji i sugerować nam jakieś rozwiązania lub przewidywania przyszłości. Ale nic nadprzyrodzonego czy "proroczego" w tym nie ma.
Odpowiedz
#8
Mi się przyśniła kiedyś sytuacja, która się potem wydarzyła Duży uśmiech Nie było to nic niezwykłego, ledwie kilka sekund trwało, ale wciąż Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości