Czy taka jest cecha wszystkich młodych?
#1
Byłam na pewnym spotkaniu osób w różnym wieku.

Zastanowiło mnie zachowanie najmłodszej z nas, około 22-3 letniej.
Otóż cały czas próbowała pokazać się jako niemal wszechwiedząca ( np. twierdziła, że potrafi coś zdiagnozować na pierwszy rzut oka).
Próbowała pokazać się jako mądrzejsza i lepsza ode mnie (niby taki wyścig szczurów... a to, co zamierzamy robić, w moim przekonaniu wiąże się ze współpracą).
Zagadywała i na siłę szukała wspólnych znajomych z panem, który był naszym jakby przewodnikiem po temacie.

Odnosiłam wrażenie, że próbuje się przebić za wszelką cenę.
Gdy zapytałam o dokumenty, jakie mam złożyć ( nie jej się pytałam, tylko osób bardziej kompetentnych) , powiedziała, ze liczy się kasa ( co jest bzdurą w tym temacie).

Co myślicie o takim zachowaniu i co mogło nią kierować?
Zastanawiam się nad tym głęboko.
#2
Myślę, że ta osoba lubi "błyszczeć" za wszelką cenę. Ja bym ignorowała.
#3
Zgadzam się ze zwyczajną. Ta Twoja 'znajoma' to taki człowiek z masą kompleksów(dla mnie to właśnie jeden z najważniejszych powodów złego zachowania).. może to jej sposób na podniesienie swego ego. Czasem aż żal mi takich ludzi..
Może poczuła ,że jesteś zagrożeniem dla niej Uśmiech Widzisz nie które młode dziewczyny wykorzystują fakt,że..są młode, najlepsze jest to,że te dziewczyny o skrzywionej psychice nie zwracają uwagi na to ,że porównywanie się do innych nie ma sensu. Możliwe,że uważają iż mają jakieś większe szanse ,może w jakiś sposób czują się pewniejsze przy starszych od siebie kobietach? Żeby nie było nie chce w żaden sposób Ci ubliżyć ,Broń Boże! Ja każdego, w każdym wieku, każdej rasy i tych wszystkich różnorodnościach traktuję równo. Lubię po prostu analizować zachowanie ludzi w różnych środowiskach a włos się czasem jeży na głowie ...
#4
Desire - ciekawa opinia.

Wezmę obie pod uwagę.


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Taka ładna a papierosy pali .m 9 2,885 09-07-2015, 18:50 PM
Ostatni post: Kamila413

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości