Dziecięce akcenty Cichastego
#1
Uśmiech 
Ostatnio miło mi widzieć kilka reklamówek ^^ Powrót teleturnieju "Milionerzy" i serialu "Daleko od noszy". I tak pewnie oglądać nie będę xD Ale mimo wszystko cieplutko mi się robi na myśl o tym, że to wraca Uśmiech Kojarzy mi się to z dzieciństwem, w prawdzie nie jakimś głębokim ale jednak. Nade wszystko kojarzy mi się to z czasami kiedy z telewizją nie było jeszcze takiej tragedii i miała ona przynajmniej od czasu do czasu co pokazać. Dzięki " Milionerom" człowiek mógł zarówno sprawdzić swój poziom wiedzy jak i dowiedzieć się czegoś nowego lub przypomnieć coś o czym już nie pamiętał. O tym jak wielką sympatią cieszy się ten teleturniej chyba nie muszę się rozpisywać, mnóstwo gier i aplikacji na jego podstawie wszystko mówi. Seriale takie jak "Daleko od noszy" z kolei zapewniały ubaw i takie lekkie oderwanie od rzeczywistości.

Ale nie o tym jednak będę pisał dalej Duży uśmiech Choć mogę popisać o jakiś produkcjach telewizyjnych, które kojarzę ze swymi szczenięcymi latami w tym reklamach jakby kto miał ochotę Duży uśmiech (kiedyś miałem takie marzenie by swoim dzieciakom tak gadać o tym jak to było kiedyś za czasów mego dzieciństwa i jak właśnie zmieniła się choćby telewizja ^^ no alr pewnie to będzie niemożliwość z dwóch względów - mało prawdopodobne bym doczekał się własnych szkrabów i tracę już po mału pamięć i na pewno wielu rzeczy już nie pamiętam...).

Teraz jednak oglądałem jedną ze śniadaniówek (już nawet nie kojarzę, którą) i widziałem młode medalistki w łyżwiarstwie (znów nie pamiętam jakim, ale no taka sztuka i sport e jednym). Młode tzn. konkretnie małe dziewczynki. Zdolne dzieci co już mają prawdziwe medale na swym koncie i jakoś tak cofnęło mnie to myślami do czasów mego dzieciństwa. No ja oczywiście nie interesowałem się łyżwiarstwem, ale jak każdy chłopak (z moich lat Duży uśmiech) lubiłem pokopać piłkę ^^ No ale ja i moi bracia (mam na myśli brata rodzonego i ciotecznego, z którymi spędzałem czas na wsi kiedy zdecydowałem się na wyjazd) graliśmy jedynie we własnym gronie dla zabawy zafascynowani np. mistrzostwami 2000. Mieliśmy nawet puchar xD Zgadnijcie co nim było? xD Dobra bez zbędnych zagadek, to był kawałek drewnianego pnia, taki chyba na opał scięty, ale już od dawna nie palono tego bo przyjeżdżaliśmy tam wyłącznie na wakacje, leżało tego w oborze, której dziś już nie ma ^^ Te naśladowanie piłkarzy Wywracanie oczami W ogóle ciekawe zabawy mieliśmy i rekwizyty Duży uśmiech Na podwórku były niesprawne auta, nie wiem czy mogę pozwolić sobie by napisać jakie i ile, korzystaliśmy z jednego z nich. Mieliśmy drewniane pistolety i karabiny dla takich bardziej "postrzelonych" zabaw no i szable i miecze do odgrywania scenek z nieco dawniejszych czasów. Tu z kolei inspiracją była trylogia Sienkiewicza Duży uśmiech Takie to moje wspomnienia wspólnych zabaw z braćmi na wsi Oczko My walczyliśmy o drewniane trofea, a dziś jest cała masa zdolnych dzieciaczków co ma te prawdziwe, ale pytanie czy nie tracą czasem czegoś ze słodkiego dzieciństwa?
#2
W przypadku takich małych dzieci to raczej są ambicje rodziców, a nie ich samych. Czy jest to dobre czy nie, trudno mi ocenić.

Co do dzieciństwa, to podobnie jak Silent, spędzałem na błogiej sielance i nie czuję żebym zmarnował jakikolwiek rok swojego życia. Wszystkie doświadczenia życiowe są ważne. Przynajmniej teraz nie bawię się klockami lego jak niektórzy próbujący odzyskać stracone dzieciństwo.
#3
(13-02-2017, 12:29 PM)Silent napisał(a): Dzięki " Milionerom" człowiek mógł zarówno sprawdzić swój poziom wiedzy jak i dowiedzieć się czegoś nowego lub przypomnieć coś o czym już nie pamiętał.

[Obrazek: 496c2cd07eabd72765a830572c82ecc1,750,0,0,0.jpg]

Jeśli "Milionerzy" są dla Ciebie źródłem wiedzy i informacji, to szczerze współczuję. Oczko

Ja tam w tej kwestii wolę obejrzeć 1 z 10.
#4
Oj wiem, że teraz nic sensownego w pytaniach tam nie dają (a to noe jest w ogóle jakiś mem przerobionego programu? Troszkę na raki wygląda, a propos 1 z 10 obejrzyj Ciętego Adriana Duży uśmiech beksa na max, bo głupie xD) ale kiedyś z początków Milionerów (kiedy maxymalna odnotowana wygrana to było 250 000 Język) to były ciekawe pytania przynajmniej przy tych większych stawkach bo na początku to wiadomo, że dawali banał by jakoś rozkręcić (choć nie raz i na tym ludzie się wykładali Oczko ). Nie ma co mieszać do tego wątku polityki i tego co sobą prezentuje tvn czy inna stacja (w innych wątkach i tak tego pełno, a tu nie o to chodzi bynajmniej).
#5
Z tym Kaczyńskim jest autentyczne.
http://www.rmf.fm/magazyn/news,7901,mili...ersji.html
#6
To lypa w takim razie, aczkolwiek całe lata tego nie oglądałem Oczko Jeszcze kojarzę stare logo Duży uśmiech O Urbańskim też za wiele dobrego bym nie powiedział, ale jakoś przyzwyczaiłem się do niego w roli prowadzącego i w sumie nie ja jeden chyba Duży uśmiech
#7
A myślałam, że temat będzie o Twoim specyficznym stylu wypowiedzi Duży uśmiech
#8
A co tu się rozpisywać Larciu? Duży uśmiech Zdrabniam bo lubiam Duży uśmiech No i pragnę zarażać wrażliwością choć ostatnio to chyba idzie w drugą stronę Zdezorientowany
#9
(13-02-2017, 17:04 PM)Silent napisał(a): To lypa w takim razie, aczkolwiek całe lata tego nie oglądałem

Nie tylko Ty, ale mam nadzieję, że 1 odcinek to była tylko wyłącznie reżyserka.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości