Film Disco Polo
#1
Ktoś się wybiera?
Odpowiedz
#2
Nie xD
Odpowiedz
#3
Nie xD
Odpowiedz
#4
To kolejny przykład upadku polskiego kina. Jest już aż tak bardzo źle, że kręci się bzdurne filmy o wymuszonej tematyce....
Odpowiedz
#5
Widzę,że większość uważa ten film za beznadzieje Uśmiech
Odpowiedz
#6
Bardzo czekam na ten film, z chęcią go obejrzę, bo lubię polskie kino.
Co do Polskiego gówna - tytuł jest przewrotny, generalnie ukazuje nasze polskie wady z przymrużeniem oka, to satyra. I myślę, że nie warto oceniać filmu przed jego obejrzeniem, bo może taki z pozoru kiepski film zaskoczyć.
Ja chętnie obejrzę film o disco polo, chociaż takiej muzyki nie słucham, ale lubię lata 90., zaś ten film do nich nawiązuje.
Odpowiedz
#7
No, i minęły nieco ponad 3 miesiące i nikt już o tym filmie nie pamięta Uśmiech
To dowodzi mojej tezy, że polskie filmy przyjęły strategię hollywoodzkich filmów sezonowych xD zaciągnąć do kina jak największą ilość osób w jak najkrótszym czasie i mieć nadzieję na jakieś tam zyski po czym odejść w otchłań zapomnienia.
Satyra, ale polskie kino ma problem z satyrą. Satyra winna ośmieszać kogoś bądź coś, a polskie filmy coraz częściej tracą kontakt z rzeczywistością i "ośmieszają" jakieś nieistniejące wizerunki grup społecznych, wyhiperbolizowane do tego stopnia, że przestały przypominać to co przedstawiać miały w pierwszej kolejności, a odgadnąć co jest ośmieszane można tylko zastanawiając się "co autor miał na myśli" a tak po prostu nie powinno być. Te filmy są obraźliwe, głownie dla inteligencji widza i znikną tylko wtedy gdy ludzie przestaną na nie chodzić.
Odpowiedz
#8
Kinematografia polska skończyła się po 2005 roku. Ogólnie PISF to mafia, tak beznadziejna i dziurawa jak komitety, które upadły ze względu na trwonienie hajsu, a dlaczego PISF funkcjonuje? Bo dobrze współpracuje z rządem. Liczą się dotacje od PISFu, RFF, a jak jest już koprodukcją to skarbonka bez dna. Co do filmu, chcieli zrobić produkcje artystyczną, liryka, retrospekcje, ale coś im nie pyknęło. Kot desperat, wczoraj bogowie z poprawionym Palkowskim, dzisiaj disco polo. Za to seriale u nas ładnie działają im mniejsza oglądalność tym są bardziej opłacalne.
Odpowiedz
#9
Raczej nie Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości