Fundacja Ojców Pokrzywdzonych przez Sądy
#1
Duży uśmiech   i wy mówicie o islamie jak u nas dzieją się takie rzeczy ? Duży uśmiech

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/jan...ch/39qd3xv
Odpowiedz
#2
Nio pewnie, a facetowi tknąć jej nie wolno jeśl nie ma zakrzywionego zgodnie z dyrektywami unijnymi xD
Odpowiedz
#3
Myślałam, że to tekst pierwszokwietniowy Duży uśmiech jeśli to prawda, to... przede wszystkim współczuję im hipokryzji, bo bronią głównie praw rozwiedzionych facetów, a skoro tak sztywno się trzymają Biblii, to nie powinni zapominać o...

3 Wtedy przystąpili do Niego faryzeusze, chcąc Go wystawić na próbę, i zadali Mu pytanie: «Czy wolno oddalić swoją żonę z jakiegokolwiek powodu?» 4 2 On odpowiedział: «Czy nie czytaliście, że Stwórca od początku stworzył ich jako mężczyznę i kobietę? 5 I rzekł: Dlatego opuści człowiek ojca i matkę i złączy się ze swoją żoną, i będą oboje jednym ciałem. 6 A tak już nie są dwoje, lecz jedno ciało. Co więc Bóg złączył, niech człowiek nie rozdziela»3. 7 Odparli Mu: «Czemu więc Mojżesz polecił dać jej list rozwodowy i odprawić ją?»4 8 Odpowiedział im: «Przez wzgląd na zatwardziałość serc waszych pozwolił wam Mojżesz oddalać wasze żony; lecz od początku tak nie było. 9 A powiadam wam: Kto oddala swoją żonę - chyba w wypadku nierządu5 - a bierze inną, popełnia cudzołóstwo. I kto oddaloną bierze za żonę, popełnia cudzołóstwo».
Odpowiedz
#4
Na początku się z tego śmiałem, ale z drugiej strony...
Cytat:§ 19 mówi: „Żona będzie mogła odmówić mężowi współżycia seksualnego, tylko wówczas, gdy będzie miała zwolnienie lekarskie, dwa dni przed i po menstruacji”
To wcale nie jest takie głupie xD
Odpowiedz
#5
Dla mnie rozniez ten tekst wyglada jak malo smieszny zart,ale jesli ktos jest zainteresowany podpisywaniem takiej intercyzy to jego sprawa i mi nic do tego,ludzie maja prawo robic sie szczeliwymi i nieszczesliwymi wg wlasnych upodoban.
Ta fundacja brzmi bardziej jak Fundacja Ojcow Sfrustrowanych. Nie przecze,ze sady raczej automatycznie przyznaja matkom prawa opieki nad dziecmi i zasadzaja alimenty,ale nie wiem czy czlonkom ( Oczko ) fundacji raczej nie zalezy juz teraz bardziej na pieniazkach z programu 500+ i leczeniu urazonej dumy...
Odpowiedz
#6
Fakt, banda frustratów próbuje sprowadzić do naszego kraju ciemnogród. Sądy dość często zbyt pochopnie przyznają prawa rodzicielskie matkom, albo zbyt pochopnie ograniczają kontakt ojców ze swoimi dziećmi, sam znam taki przypadek. Jednak to nie jest powód do wprowadzania tak niedorzecznych reguł.
Odpowiedz
#7
(17-06-2016, 19:44 PM)Snufkin napisał(a): Na początku się z tego śmiałem, ale z drugiej strony...
Cytat:§ 19 mówi: „Żona będzie mogła odmówić mężowi współżycia seksualnego, tylko wówczas, gdy będzie miała zwolnienie lekarskie, dwa dni przed i po menstruacji”
To wcale nie jest takie głupie xD

Współczuję Twojej przyszłej żonie :|  


Niestety..  ta ''fundacja'' istnieje naprawdę, patologia..


No wiadomo... ja tam jestem ZA by pomagać facetom ,którym niesłusznie nie przyznano praw do wychowywania dziecka itp. tylko ta ''fundacja'' jak widać.. nie w tym chce pomagać Smutny
Odpowiedz
#8
Chyba mozemy fundacje potraktowac w kategoriach ciekawostki przyrodniczej,bo wychodzac z takimi postulatami tylko robia z siebie posmiewisko.
Szkoda tylko ojcow ,ktorzy rzeczywiscie by potrzebowali pomocy przy walce z niesprawiedliwymi orzeczeniem sadu .
Odpowiedz
#9
Gdy czytałam artykuł, od razu wpadło mi do głowy, że w intercyzie mogłoby być też zawarte, że mężczyzna też nie ma prawa odmówić swojej zonie seksu. I jeśli nie sprosta, kara Oczko

Generalnie - zastanawia mnie, w jakim celu taka reklama im potrzebna. Jeśli po to, aby bronić skrzywdzonych mężczyzn, to ok, nawet i te dziwne pomysły zniosę. Ale jeśli w jakimś innym - to u mnie mają ogromnego minusa.
Odpowiedz
#10
To, która chce bym podpisał jej taką intercyzę? Diabeł
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości