[Gdańsk] Pomoc w poszukiwaniach
#1
Żarówka 
Cześć, 
Miejsca na napisanie jakiegoś sensownego wyjaśnienia tytułu posta jest niewiele i ja pisać za bardzo nie lubie  Cyklop
Od lat marzę o znalezieniu prawdziwej drugiej połówki, jednak z powodu wrodzonej nieśmiałości i takiego swoistego poczucia strachu i niższości w stosunku do innych ludzi wątpie że kiedykolwiek mi się to uda. Jednak mimo to mam nadzieję że dzięki portalom takim jak ten wreszcie mi się poszczęści i kobieta nieśmiała, smutna z powodu tego, że choć jej głowa aż gotuje się od pomysłów to nie może się z nimi podzielić cierpiąc straszne wewnętrzne katusze, natrafi na mój post i nawiąże kontakt. Nigdy jeszcze nie byłem z nikim w związku i bardzo jestem ciekaw czy miłość jest naprawdę tak piękna jak to ją nasza kultura ukazuje.
#2
No ba - (prawdziwa miłość) jest nawet, choć trudno w to pewnie uwierzyć, bez porównania piękniejsza.
#3
(29-01-2017, 09:55 AM)Lara Croft napisał(a): No ba - (prawdziwa miłość) jest nawet, choć trudno w to pewnie uwierzyć, bez porównania piękniejsza.
Jeśli bazujesz na własnych doświadczeniach, to Ci cholernie zazdroszczę.
#4
Na własnych, inaczej nie pisałabym o tym z takim przekonaniem Uśmiech
Jednak miłość to jest miecz obosieczny :3
#5
(29-01-2017, 10:11 AM)lukasz89 napisał(a): Jeśli bazujesz na własnych doświadczeniach, to Ci cholernie zazdroszczę.

A czym jest dla Ciebie "prawdziwa miłość"?

(29-01-2017, 07:54 AM)franek napisał(a): Od lat marzę o znalezieniu prawdziwej drugiej połówki, jednak z powodu wrodzonej nieśmiałości i takiego swoistego poczucia strachu i niższości w stosunku do innych ludzi wątpie że kiedykolwiek mi się to uda.

Życzę Ci powodzenia Oczko i zacznij doceniać siebie, uwierz w swoje możliwości, spróbuj sobie zaufać Oczko .
#6
Pierwszy etap miłości, tzw. zakochanie, jak najbardziej, piękny stan, euforia, różowe okulary, motylki, fascynacja, pożądanie. O prawdziwej pięknej miłości nie mogę się wypowiadać, bo nigdy jej nie doświadczyłem. Wiem, przykre, stąd zazdrość.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości