Grupa wsparcia. Łódź.
#1
Ostrzeżenie 
Witam!

Jestem zupełnie nowym użytkownikiem forum (mój pierwszy post) i niedawno rozpocząłem nierówną walkę ze swoją nieśmiałością. Czasem wygrywam ja, czasem nieśmiałość, ale z każdą podjętą konfrontacją czuję się pewniejszy siebie.
Jestem z Łodzi i ostatnio dość skrupulatnie przeszukiwałem internet rozglądając się za grupą wsparcia dla nas - nieśmiałych, w mojej okolicy. Niestety biednie to wygląda i udało mi się natknąć jedynie na jakieś sporo płatne szklenia/warsztaty. Uznałem, że pewna siebie osoba sama potrafi ogarnąć temat i tu przechodzę do sedna sprawy:
Zakładam grupę wsparcia dla osób nieśmiałych! Uśmiech W szczególności dla ludzi z Łodzi i okolic (ze względów logistycznych), ale każdy będzie mile widziany. W kupie siła! Razem możemy osiągnąć cel, pokonać nieśmiałość i stać się pewnymi siebie ludźmi!
Zainteresowanych proszę o kontakt na Prv, myślę, że grupa 10 - 15 osób na początek wystarczy do startu 'przedsięwzięcia'. Z niecierpliwością czekam na zgłoszenia. Pzdr. Szczęśliwy
#2
W jaki sposób ma to funkcjonować? Oczko
#3
Myślałem o wynajmie sali w jakiejś łódzkiej szkole, która daje taką możliwość. Spotkania na początek raz w tyg. Już samo poznanie nowych ludzi pomaga wyjść ze 'strefy komfortu' Uśmiech Będziemy rozmawiać, mówić o tym co nas najbardziej irytuje w naszej nieśmiałości, rzucać pomysłami odnośnie jej zwalczenia i deklarować solidną pracę nad tym. Jakieś 'questy', prace domowe itp. Z resztą jestem otwarty na propozycję i rady, każdy kto się przyłączy będzie aktywnym twórcą Grupy (jeśli oczywiście zechce), ja po prostu to inicjuję Uśmiech Pzdr.
#4
To chcesz zrobić takie darmowe szkolenia? Uśmiech My w przyszłości będziemy robili zloty nieśmiałych z forum Uśmiech najbliższy pewnie w przyszłe wakacje Uśmiech
#5
Dokładnie - darmowe Uśmiech No ewentualnie jakaś zrzuta, gdyby sala była płatna, ale to jest kwestia dosłownie kilku złotych od głowy.
Ciekawy pomysł z tymi zlotami Uśmiech Może bym się wybrał.
#6
Wątpię by byli chętni na takie szkolenia, ale próbować warto Oczko wiesz...to jest grupa nieśmiała więc lekko nie będziesz miał Oczko
#7
E tam, oglądałem na youtubie kolesia który mówił mi, że jestem zwycięzcą. Uwierzyłem mu Duży uśmiech
Jestem z Łodzi, więc mogę wpaść Uśmiech


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Łódź] Poznam jakąś dziewczynę Łódź martin5 0 1,031 06-09-2015, 22:34 PM
Ostatni post: martin5
  Poznam Łódź adamdc 23 7,014 06-09-2015, 21:55 PM
Ostatni post: Michał86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości