Hej
#1
Witam. Takie pytanie, czy znajdzie się osoba do pomilczenia np na komunikatorze jakimś bądź gdzie indziej żeby było raźniej i żeby nie było smutno, może ewentualnie do popisania o ile nie zanudzę i nie odstraszę, to niech pisze na PW do mnie. Ja jestem nudny właśnie i chorobliwie nieśmiały i małomówny o niewielkim rozumku.

Dziękuje za odp.
#2
(02-04-2017, 15:17 PM)Adktoś napisał(a): Ja jestem nudny właśnie i chorobliwie nieśmiały i małomówny o niewielkim rozumku.

Czasem mnie zastanawia czy takie stwierdzenia są tylko po to, by zwrócić na siebie uwagę aby ktoś napisał na zasadzie "ależ nie! Nie prawda, jesteś super interesujący i na pewno jesteś reinkarnacją Einsteina!".

To jest trochę jak dziewczyna mówi wszystkim jaka jest brzydka po to tylko, aby każdy zwrócił na nią uwagę i powiedział "jaka jesteś piękna/seksowna".

Bez obrazy, tak tylko sobie myślę na głos Oczko
#3
szkoda że nikt do tej pory nie odpisał na priv. Smutny Smutny Smutny
Mie samemu ciężko, jako że jestem chorobliwie nieśmiały i małomówny
#4
Innym tak samo ciężko. Takie życie, że jak coś chcesz, musisz po to sam sięgnąć, nikt za ciebie o ciebie nie zadba... my nieśmiałki musimy to zrozumieć. Nikt nie będzie naszą nianią i nieśmiałość nie jest żadną wymówką... Nie grasz - nie wygrasz. Nie działasz - nic nie masz. A szukanie litości to najgorsza opcja. Jeśli nawet zdołamy w ten sposób przyciągnąć jakąś litościwą duszyczkę to tylko na moment. I jej litość błyskawicznie się wypali, gdy tylko poczuje się zmęczona ciągłym ciągnięciem za sobą biernego balastu, a nie równorzędnego partnera... Smutny
#5
@Adktos-a czemu nie chcesz pisac na forum?
#6
może dlatego że jestem dość małomówny i płochliwy i chyba z nic wartego nie wniósł do tego forum
#7
Skąd taki wniosek? Spróbuj. Mam wrażenie, że jest tu dość spora tolerancja i nie spotkasz się z złą reakcją na siebie.

No i przede wszystkim musisz spróbować. Dopóki tego nie zrobisz, nie będziesz wiedział na pewno.
#8
@Adktoś pisz śmiało na forum Uśmiech zobaczysz, że Ci się polepszy Uśmiech


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości