Ignorowanie na czacie
#1
Witam, przykładowo nie chcę widzieć postów wybranego użytkownika na czacie, czy dałoby się zaimplementować taką opcję? Bo opcja ignoruj użytkownika nie wlicza w to czatu.
#2
Nie śmieszą Cię moje żarty o murzynach? ;_;
#3
Nie rozumiem po co taka opcja. Nie lepiej najzwyczajniej w świecie ignorować wypowiedzi użytkownika które nie są nam przychylne? Skoro takie rzeczy Cb uderzają w jakikolwiek sposób, to aż strach z Tobą rozmawiać.
#4
Właściwie... dobre pytanie Język
#5
Mogę dodać taką opcję. Będzie ona działała łącznie z ignorowaniem postów i tematów.
#6
(08-10-2017, 15:06 PM)Visionary napisał(a): Nie rozumiem po co taka opcja. Nie lepiej najzwyczajniej w świecie ignorować wypowiedzi użytkownika które nie są nam przychylne? Skoro takie rzeczy Cb uderzają w jakikolwiek sposób, to aż strach z Tobą rozmawiać.


Eee tam. Ja tam czasem z Larą rozprawiam i jakoś się dogadujem Oczko Nawet czasami podnosi mnie na duchu Wywracanie oczami Polecam Oczko

A ten... nooo... Opcja szczególnie w takiej formie jak proponuje Mansłit wydaje się spoko bo jeśli chcemy kogoś ignorować to po co czytać go na czacie? Bez sensu, jak ignorować to wszystko Duży uśmiech I tak można lać na tego kogoś ale z własnego doświadczenia wiem, że są sytuacje kiedy jest to za trudne z takich czy innych względów, że tak to ujmę skrótowo by nie wdawać się w parapsychologiczną polemikę Anioł
#7
(08-10-2017, 15:01 PM)Bułkowski. napisał(a): Nie śmieszą Cię moje żarty o murzynach? ;_;
Uderz w stół, nożyce się odezwą XD nie no tak na poważnie, nic do Ciebie nie mam Uśmiech
(08-10-2017, 15:06 PM)Visionary napisał(a): Nie rozumiem po co taka opcja. Nie lepiej najzwyczajniej w świecie ignorować wypowiedzi użytkownika które nie są nam przychylne? Skoro takie rzeczy Cb uderzają w jakikolwiek sposób, to aż strach z Tobą rozmawiać.
ty nie rozumiesz i nie musisz rozumieć... a jeśli się boisz ze mną rozmawiać, to nie rozmawiaj i życie będzie prostsze Uśmiech nie masz pojęcia na temat moich motywacji i nie masz nic do powiedzenia oprócz oceniania i domysłów... tak właściwie zastanawiam się, po co ci w ogóle odpowiadam... Nie chcę widzieć pewnych wypowiedzi i to wszystko, może mam nerwicę lękową? Może to, może tamto a może sramto? Ale tobie nic do tego, mam takie życzenie, by nie widzieć pewnych postów i to moja prywatna sprawa, dlaczego... trochę empatii...

(08-10-2017, 17:30 PM)Mansur napisał(a): Mogę dodać taką opcję. Będzie ona działała łącznie z ignorowaniem postów i tematów.
W takim razie poproszę i dziękuję Uśmiech
#8
Zrobione. Zamykam.


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ignorowanie wątków Xenon 6 938 09-09-2017, 16:10 PM
Ostatni post: Lime

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości