Jak odnaleźć się w towarzystwie?
#1
Jak już zdarzy się, ze gdzieś wyjdziemy to często okazuję się, że nie możemu odnaleźć się w towarzystwie. Hmm dziwne, przecież to nasi koledzy koleżanki więc w czym problem?

A no taki, że Ci nasi znajomi nas tak naprawdę nie znają, jeszcze pół biedy jak my ich znamy. A gdy wiemy, że nas nie znają tym bardziej trudno jest się otworzyć. Nie wiemy jak zareagują, poza tym nie wiem czemu ale ja np. nie lubię jak ktoś się mna mocno interesuje. Odbieram to jak wkroczenie swoje królestwo. I staje się niechętny do rozmowy gdyż w głowie mi się pierdzieli, że to jest jakiś podstęp. Powoli odchodzę od tego ale ludzie to ludzie, zawsze warto być ostrożny w słowach ale przy ludziach, których znamy kilka lat to sami stwierdzicie nie ma sensu. 

Nie odnajdziesz się w zadnża towarzystwie jeśli będziesz zamkniety na ludzi. Najlepsze relacje mają ludzie otwarci i uśmiechnięci. Nie rób że swojego życia twierdzy to przede wszystkim Tobie nie służy. Tylko nie bierz tego mocno do siebie i nie podawaj kazdemu pinu do karty bankomatowej! Pozdrawiam cieplutko Uśmiech i zapraszam do dyskusji.
Odpowiedz
#2
(29-01-2019, 06:53 AM).m napisał(a): Odbieram to jak wkroczenie swoje królestwo. I staje się niechętny do rozmowy gdyż w głowie mi się pierdzieli, że to jest jakiś podstęp.

Emisyjność ujemna xD
Odpowiedz
#3
No tak , tylko jak sie jest otwartym na niewłaściwie osoby to niestety potem się zamykasz na wszystkich . A ponowne otwarcie się takie proste nie jest
Odpowiedz
#4
Prawda dlatego trzeba być ostrożnym ale do znajomych raczej warto się otworzyć.
Odpowiedz
#5
Z doświadczenia nauczyłam się, by nie ufać za szybko. Dlug o trwa zanim si otworzę, bardzo odchorowuje niepowodzenia.

Nie umiem się odnaleźć, boję się jak wpadnę. Oceny. Bycia nie wystarczającą nie taką , zbędną, nie mile widzianą lub zaledwie czasowo tolerowaną.
Odpowiedz
#6
Interakcje z innymi to jest zawsze sztuka grania kogoś kogo chcą widzieć. To taka podstawa, bez zrozumienia ktorej jest nam o wiele ciezej nawiązywać nowe znajomosci.
Odpowiedz
#7
Ja się nie potrafię odnaleźć w towarzystwie. Mało kto chce ze mną gadać i nigdy nie wiem dlaczego. Mało odzywam się do ludzi, wolę siedzieć sama.
Odpowiedz
#8
To już odpowiedziałaś sobie na pytanie. Mało gadasz. Z osobami, które nic nie gadają nie chce się spędzać czasu...
Odpowiedz
#9
Myliłem się... To stwierdzenie jest jeszcze bardziej niepokojące xD
Odpowiedz
#10
(06-08-2019, 18:53 PM)Silent napisał(a): Myliłem się... To stwierdzenie jest jeszcze bardziej niepokojące xD
Dlaczego????
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości