Jak okazać uczucie
#1
No to zaczynamy od początku.Jak okazać, jaki sposób wybrać na okazanie swoich uczuć będąc jednocześnie nieśmiałym.Jest to cholernie trudne do wykonania ale jest.Porozmawiajmy o tym.
#2
Cholernie? Niee Oczko Chociaż może ja już nie jestem taka nieśmiała jak byłam Duży uśmiech ostatnio mam wszystko gdzieś.. Najlepszym sposobem będzie jak podejdziemy do tego powoli,bez pośpiechu .. Nawet jeśli będzie to trwało tydzień,miesiąc,rok.. Uśmiech
#3
Też myślę że czas nie tylko leczy rany ale i pomaga przezwyciężyć trudności. Czasem też coś wychodzi z niczego. Ja też zauważyłem że jak nic nie robisz to coś się dzieje ale oczywiście nie można siedzieć ze swoimi bolączkami w domu.
#4
No dobrze ale co powiecie takiemu nieśmiałemu, który chce a się boi wyznać uczucie?
#5
No można spróbować namówić przyjaciela, aby ten wybadał sprawę. Albo nawet zadał za nas interesujące pytanie.

Można się zbierać i odkładać, a nagle, tak po prostu, dać się ponieść emocjom i wyjawić uczucie.

Można w głowie kalkulować i wymyślać to, jak ma przebiegać rozmowa. Można ćwiczyć w myślach lub na głos. Potem podejść do wybranej osoby i wykonać to, co się zaplanowało.

Można napisać sobie na kartce, co najgorszego może mnie spotkać, jeśli wyjawię uczucie. I czytać. Jeśli to "najgorsze" nie okaże się takie zle, będzie się łatwiej przełamać.
#6
Kiedy On po raz pierwszy powiedział mi, że mnie kocha, i ja w końcu zaczęłam mu to mówić. Najgorszy był ten pierwszy krok, i postawił go On.
#7
Te planowanie w głowie to nie najlepszy pomysł,bo szybciej zniechęci niż zachęci Uśmiech


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Uczucie samotności- czasem bezpodstawne Paola 5 1,782 13-09-2015, 21:07 PM
Ostatni post: Michał86

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości