Jak spędzacie wolny czas?
#1
Temat nawet ważny z punktu widzenia niesmiałka, bo niektórzy może nie wiedzą co ze sobą poczynić na codzień więc uważam, że będzie dla nich pomocną wskazówką. 

Ja swój wolny czas poświęcam na spotykaniu się ze znajomymi, odwiedzaniem rodziny, produkcją muzyki, uprawianiem sportu(nie wiem czy nie wrócę na siłownię bo muszę coś zrobić z tą moją wagą nieszczęsną), rozwijam własne umiejętności zawodowe(łapie fuchy Duży uśmiech). A no i od czasu do czasu pojadę tu i tam coś zobaczyć: kino, zamek, to z gołębicą do restauracji.
Odpowiedz
#2
Jeszcze nie dawno temu wolny czas lubiłem spędzać w domu w zamknięciu. Przeszkadzało to mojej rodzinie, nie rozumieli czemu aż tak bardzo boję się wyjść do ludzi. Teraz jest już trochę lepiej i czas spędzam różnorodnie. Zacząłem wychodzić do ludzi, oglądać filmy w kinie. O czasu do czasu spotykam się ze znajomymi by razem pograć w gry planszowe. Gdy naprawdę już nie chce mi się nigdzie wyjść zasiadał do układania puzzli przy których się odprężam.
Odpowiedz
#3
Ja nadal spędzam prawie cały czas w domu, ale od wczoraj mam ochotę na rysowanie Uśmiech Jeszcze tylko przydałaby się na pisanie.
Odpowiedz
#4
(24-08-2016, 10:59 AM)sea_Acea napisał(a): Ja nadal spędzam prawie cały czas w domu, ale od wczoraj mam ochotę na rysowanie Uśmiech Jeszcze tylko przydałaby się na pisanie.

Zrób nam logo Oczko
Odpowiedz
#5
Ja i logo. Niebezpieczne zadania mi dajesz Duży uśmiech
Odpowiedz
#6
(24-08-2016, 11:17 AM)sea_Acea napisał(a): Ja i logo. Niebezpieczne zadania mi dajesz Duży uśmiech

Spróbować możesz? Oczko
Odpowiedz
#7
Jestem szczegółową osobą z tendencją do przesadzania z ilością szczegółów Uśmiech Dlatego chyba z logiem się nie dogadam Duży uśmiech

Ale mogę spróbować.
Odpowiedz
#8
Maniek zrób konkurs Duży uśmiech Mamy tu tyle utalentowanych ludków Oczko
Odpowiedz
#9
Pomyśle ale koniec offtopu.
Odpowiedz
#10
Mój wolny czas to głównie komputer i jego oferta co do rozrywki, czyli gry, youtube, artykuły jakieś, filmy, seriale itp. Czasem sięgnę po książkę i tyle z mojej aktywności. Do miasta pojade raz na miesiąc się z kumplem zobaczyć, ale z reguły spędzam czas w swoim towarzystwie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości