Jakie bierzecie leki na depresję?
#21
Seronil i Tiaprid. Głównie na stany lękowe.
Odpowiedz
#22
Biorę Coaxil i w zasadzie nie czuje żadnych skutków ubocznych. Przeraziłem się trochę jak przeczytałem że trzeba zachować szczególną ostrożność przy tendencjach samobójczych. Jakiś instytut robił badania na ten temat. Nie pamiętam jaki odsetek badanych, ale dosyć spory niestety targnęło się na życie. Testowali przy tym kilka różnych antydepresantów.
Zmniejszyłem do połówki dziennie i jest git. Jedyny problem to huśtawka emocji. Dół jest ciężki, a dobry nastrój to prawie euforia. Ale zupełnie inaczej jest jak sobie zdamy sprawę z tego co wywołuje huśtawke i próbujemy nad tym zapanować.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#23
Nad moimi emocjami nie da się zapanować. Nie umiem nad tym zapanować.
Odpowiedz
#24
Huśtawke emocji wywołują emocje. Wiem, masło maślane. Emocje związane z tym co teraz, co było, co będzie. Jeżeli coś wywołuje u mnie jakiekolwiek emocje, próbuje to rozgryźć. Zastanawiam się co mnie martwi. Co przeżywam w tej chwili. Problem często polega na tym że "kamuflujemy" swoje przeżywanie, ukrywamy coś przed sobą. I często nie wiemy co. Np wyparte zdarzenia. I wtedy skupiamy się na temacie zastępczym. Co później przechodzi w kompulsywność. Tak ja to rozumiem. Skupiamy się nad rzeczami, sytuacjami nie do rozgryzienia. Są często nie zależne od nas. Największy problem to chyba odrzucenie. Albo utrata kogoś bliskiego. Nie możemy się z tym pogodzić. Bo nie radzimy sobie ze swoim życiem.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#25
Ja właśnie dostałam od lekarza psychiatry Cital ale boje się zacząć go brać  Huh
Odpowiedz
#26
Ale czego się boisz? Że co się stanie?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#27
Obecnie biorę Pregabalinę, Fluanxol i Elicea.
Odpowiedz
#28
Pregabalinę, Duloksetynę, Neurotop i Chlorprothixen.
Odpowiedz
#29
Ja brałam citabax 20 leki ustąpiły depresja nie

(11-12-2016, 19:15 PM)_Magnolia_ napisał(a): A może pora abyście zmieniły nastawienie do swoich problemów? Bo prochy same nie pomogą. Chętnie tylko jak tego dokonać?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości