Jakie tabletki na odchudzanie?
#1
Hejka czy polecacie jakieś dobre tabletki na odchudzanie? Przejrzałam silvets, jagode acai i podobne. nawet  sprawdziłam recenzję african mango i nie wiem co wybrać.
Odpowiedz
#2
nie lepiej byloby sie wybrac do dietetyka i wprowadzic cwiczenia?
Odpowiedz
#3
Xyz
Odpowiedz
#4
mi też reklamą zalatuje, jak chcesz schudnąć to przestań tyle żreć - za pomoc nie musisz dziękować :-P
Odpowiedz
#5
Otóż to,nie ma żadnych cudownych środków -trzeba mniej jeść i więcej się ruszać, to naprawdę żadna filozofia.

A najbardziej mnie śmieszą te wszystkie kombinatorki, które myślą, że wyeliminują jakiś produkt, albo nawet całą grupę produktów, a pozostałe dalej będą wtranżalać bez opamiętania, to coś zyskają. Owszem, mogą zyskać - niezbilansowaną i nadal nadmiarową dawkę żywieniową xD
Odpowiedz
#6
Hmmm... Powiem szczerze, że sama kiedyś zastanawiałam się nad zaletami i ew. wadami takich tabletek. W końcu się na nie zdecydowałam, jednak efekt był mizerny Smutny Wtedy z pomocą przyszła mi refleksologia - serio Uśmiech Bardzo pomaga w przyspieszeniu przemiany materii. Pomaga regulować pracę narządów wewnętrznych. Trzeba jednak pamiętać, aby refleksoterapeuta był doświadczony. Ja z całego serca polecam się uśmiechać !

Sami zresztą oceńcie Uśmiech
Odpowiedz
#7
nie stać cię Anka na reklamę? co za naród  Ściana
Odpowiedz
#8
A szto takoe?
Odpowiedz
#9
Tabletki tylko wtedy jak już dieta nie pomaga i waga stoi w miejscu. Wcześniej nie ma sensu obciążać organizmu. A i tabletki magicznie nie działają, potrzebny jest ruch, ponieważ od siedzenia tłuszcz się nie spali.
Odpowiedz
#10
Jako studentka dietetyki przestrzegam, żeby nie stosować żadnych "cudownych" tabletek na odchudzanie, bo w ten sposób można zrobić sobie krzywdę. Takie tabletki nie podlegają żadnej profesjonalnej kontroli, nie wiadomo, co jest w ich składzie. Smutny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości