[Katowice] Bielsko-Biała
#1
Żarówka 
Szukam znajomości, najlepiej gdyby była to jednak dziewczyna..   Szczęśliwy  Mam 27 lat, kogoś do wyjścia na rower, w góry, spacer, piwo jestem raczej uniwersalną jednostką pod kątem zainteresowań, aczkolwiek te wymienione powyżej dominują  Szczęśliwy  

Lubię gry planszowe, kręgle, nie pogardzę też dobrym filmem, wartościowy ale komedie też obejrzę, ze sportów zimą, snowboard. 

Jeśli chodzi o muzykę słucham praktycznie wszystkiego w zależności od nastroju. 

Co mnie tu sprowadza? w czasie studiów i szkoły znajomych było mnóstwo potem z czasem jakoś się wykruszyli, powyjeżdżali część pozakładała rodziny i nie mają zwyczajnie czasu.. Dodatkowo zaczął się czas pandemii i człowiek ma mało kontaktu z kimkolwiek, trochę to przytłacza może znajdzie się tu jakaś fajna osoba? 

Ps. Nie przepadam za papierosami, czy też mocnymi charakterami które nie są w stanie stworzyć logicznego zdania bez użycia wulgaryzmu. Natomiast uwielbiam  ludzi empatycznych, wrażliwych, wesołych i z poczuciem humoru, najlepiej takich bardziej rozmownych bo sam pewności nabieram po czasie i zyskuje mocno po dłuższym poznaniu  Pomysł

Pozdro i zapraszam do kontaktu normalne osoby, nie gryzę.. Zazwyczaj..   Zdziwko
Odpowiedz
#2
(06-12-2020, 20:00 PM)aDventure napisał(a): Co mnie tu sprowadza? w czasie studiów i szkoły znajomych było mnóstwo potem z czasem jakoś się wykruszyli, powyjeżdżali część pozakładała rodziny i nie mają zwyczajnie czasu.. Dodatkowo zaczął się czas pandemii i człowiek ma mało kontaktu z kimkolwiek, trochę to przytłacza może znajdzie się tu jakaś fajna osoba? 


Wiele osób się tym boryka. Są znajomi,wypady na miasto czy góry a jak poznają swoje połowki zapominają o innychJęzyk

Gdzie to po górach chodzisz?
Odpowiedz
#3
No tak, potem też praca dochodzi itd. Długo tu nie zaglądałem O matko  różnie w zależności ile mam czasu to krótkie wypady lokalne a raz na jakiś czas gdzieś dalej.

No i widzę że odzew bardzo duży..  Płacz śmieszkowy
Odpowiedz
#4
Ja np. preferuje małe grono osób jakoś łatwej jest nawiązać znajomość niż przy tłumie osób
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości