Kłamstwo
#1
Eve nigdy nie istniała to tylko alter ego wymyślone na szybko. Dlaczego? Bo mogłem, lub po prostu nie mam co robić ze swoim życiem. Miałem napisać o tym o wiele później, ale zapomniałem hasła do konta i emaila.
#2
WTF
#3
Eee.. Eve, Ty tak na serio? Czy ktoś się włamał na konto?
Nie no.. w porządku. ;-; No to kimś byłeś tu wczesniej? Miałeś inny nick?
..przyznam,że dziwne mi się pisze nie wiedząc czy sobie żarty stroisz ,czy mówisz na serio...
#4
To moje pierwsze konto tutaj. Mówie na poważnie, nie miałem innego nicku.
#5
Słyszałem, że to popularne w grach internetowych... ponoć "dziewczyny" często są w stanie omotać geeków, ale żeby tak na forum? xD
#6
No i .. nie wiem. Ulżyło Ci jak się tak ''zabawiłeś''? Nuda minęła? Bo w sumie za wiele wrażeń to chyba sobie tym nie dodałeś..
#7
O kurczę. Coś to nie 1 kwietnia. Sam nie dowierzam w to co czytam.
#8
Dlatego zawsze trzeba pamiętać, żeby do końca nie wierzyć ludziom poznanym w internecie. Dobrze, że przynajmniej miał jaja żeby się przyznać.
#9
Cóż za wielka strata dla forum. To miejsce już nigdy nie będzie takie samo. Męska populacja tego internetowego miejsca jest pogrążona w żałobie, czuje się oszukana i moralnie zgwałcona. Wielu mężczyzn dostało ataku paniki, reszta czuje ogromny niesmak i zdegustowanie. Myślę, że warto się tym głębiej zainteresować, opisać sytuację i wysłać do gazet. Fakt, super express, gazeta wyborcza, a może gość niedzielny. Bardzo poważna sprawa, wyrażam głębokie zaniepokojenie, biorę kredę i idę napisać na ulicy co czuję.
#10
A to Ty jesteś tym typem, który pisał "Koham Eve" Uśmiech


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości