[Kraków] Samotny jogin Kraków/Katowice
#1
Cześć (:

Chętnie poznam dziewczynę


Filozof z urodzenia, dodatkowo z wykształcenia. Najważniejsza jest dla mnie duchowość. Ale nie jakieś rzeczy nadnaturalne. Szczególnie zgłębiłem buddyzm. Nie zamykam się w żadnej religii, światopoglądzie czy idei. Wegetarianin od wielu lat. Nie wykluczam przejścia na weganizm.

Prowadzę dużą społeczność (na Kraków i aglomerację śląską) o charakterze towarzyskim/grupy wsparcia, dla osób nieśmiałych, z fobią społeczną i innymi problemami psychicznymi, trudnościami z odnajdywaniem się w świecie. Na tym forum ciągle spamuję ogłoszeniami o naszych wydarzeniach Duży uśmiech Sam zmagałem się ze sporymi problemami i przez długie lata byłem samotny. Jestem raczej spokojny, dość flegmatyczny, refleksyjny. Choć w świecie jest pełno syfu, to wierzę w wartość każdej istoty i chcę działać dla ludzi i innych zwierząt Uśmiech

Poza tym zadziwia mnie, interesuje i bawi mnóstwo rzeczy w świecie. Tak w większym stopniu to fizyka, nowoczesne technologie, militaria, fantastyka, literatura (np. Vonnegut, McEwan), Japonia (też język i anime). Lubię gotować i eksperymentować kulinarnie. Z aktywności ruchowej: joga, bieganie, pływanie, chodzenie po górach, łucznictwo. Ważna jest dla mnie muzyka, której słucham dużo i różnorodnej, w większym stopniu metalu, klasycznej i elektronicznej, np. ambient.

Szukam dziewczyny do stałego związku. Ale podchodzę otwarcie i bez oczekiwań do indywidualnej osoby. Jak sympatycznie porozmawiamy, to już samo to będzie wartościowe Uśmiech 


Za ważne uważam dzielenie wspólnych wartości. Ważna jest dla mnie otwartość na duchowość, docenianie wartości wszelkich istot, a więc też wspólne bojkotowanie przemysłu mięsnego, itp. 

Pewne podobieństwa co do spędzania czasu itp. też są ważne, choć różnice są ciekawe i wzbogacające.

Chcę związku opartego na otwartości i szczerości. Niestety, napatrzyłem się wokół na relacje bez tego, a za to z jakimiś gierkami. Jestem idealistą. Chcę relacji w prawdziwej bliskości, albo wolę być sam.

Podobają mi się również dziewczyny niewielkiego wzrostu, więc to nie powód do nieśmiałości Uśmiech

Mój email: ginko-san@tlen.pl
Odpiszę na każdą wiadomość Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości