Kręcenie filmików na Youtube
#1
Pomóżcie mi wymyśleć jakieś tematy filmików które mógłbym nakręcić i takie które były by śmieszne lub ciekawe/interesujące.Mój kanał ma póki co dwa filmiki,myśle nad kilkoma ale potrzebuje waszej pomocy aby wymyślić coś naprawdę oryginalnego/niepowtarzalnego.
Odpowiedz
#2
Przebierz się w kurczaka i zacznij tańczyć makarenę!
Odpowiedz
#3
Tsubasa daj video toturial xD
Odpowiedz
#4
Jaaaszne, co jeszcze xD A może Ty, Cichy, dasz mały tutorialik? ;3
Odpowiedz
#5
Ale to Twoja propozycja była to co ja się w to mieszać będę Ninja
Odpowiedz
#6
Może zacznij ludzi wkręcać?
Kiedyś robiłam coś podobnego z czego teraz bardzo się wstydzę... xD
Wspólnie ze znajomymi:Kamilem, Adamem, Amelką i moją przyjaciółką Klaudią, o której nie raz wspominałam, wiele szaleliśmy za czasów gimnazjum/początku liceum.
Chodziliśmy z kamerą po parku przebrani za księży i pytaliśmy przypadkowych przechodniów którędy do Częstochowy, bo jesteśmy na pielgrzymce i zabłądziliśmy. Reakcje ludzi były zabójcze.
Albo chodziło się po mieście śpiewając operowym głosem "jest jedna rzecz dla której warto żyć, hip-hop i nie zmienia się nic".
A Naszym klasycznym numerem było ganianie gołębiów i kaczek z widelcem i nożem, oraz krzyczenie "jedzenie, moje jedzenie mi ucieka..."
Raz pamiętam też sytuacje jak wkręcałam kolegę z klasy, że wyrzuciłam jego plecak przez okno, czego oczywiście nie zrobiłam, tylko dobrze go schowałam. Cała sytuacja też była nagrana, jednak źle się to dla mnie skończyło, bo mój plecak na prawdę poleciał przez okno xD
Na szczęście było to 1 piętro i nic się nie stało (koma nie miałam w plecaku).

Hmm zastanowię się nad jakimiś dobrymi numerami i coś jeszcze podpowiem Uśmiech
Odpowiedz
#7
Lol Paulina xD
Odpowiedz
#8
Tak mi dalekich krewnych straszyć :V ( i dobrze, niech mają )

Ludzie lubią coś śmiesznego, może być śmiesznego i głupiego albo głupiego tak, że śmieszne itd.

Jakieś przykłady? Ja grając w jakąś tam grę nagrałbym głupie akcje, wpadki, coś w ten deseń. W kuchni może bym zrobił coś znanego ale w oryginalnym, niepowtarzalnym (albo rzadko powtarzalnym) wydaniu - kilku piętrowa pizza, ciasto wyglądające jak znany rekwizyt z książki, filmu?
Pomysły można mnożyć, zależy tylko z czym człowiek miał do czynienia, co umie i przede wszystkim - co chce Język
Odpowiedz
#9
Wybacz mi Adkins, byłam wtedy młoda i głupia, już teraz tego nie robię xD
A w kuchni rzeczywiście można nakręcić wiele śmiechowych rzeczy. Mogłam to robić w czasie kiedy nie umiałam gotować i nawet naleśniki umiałam skutecznie spieprzyć.
Nawet pamiętam taką jedną lolowatą sytuacje kiedy uparłam się z psiapsiółą że zrobimy pyszne lody.
Oczywiście wyszły nam dopiero za drugim razem i było przy tym tyle śmiechu, że masakra i nigdy nie zapomnę miny kolegi, który Nam towarzyszył jak zapytałam "To Tobie loda nie robić, serio?". Padł prawie...
Szkoda, że to nie zostało nagrane, bo całej sytuacji nie da się już powtórzyć.
Odpowiedz
#10
Z byle czego możesz mieć popularność. Mój znajomy kręcił sceny z podróży pociągiem i miał ssporą popularnośćpopularnościąć chociaż nie o to mu chodziło.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości