Kukizy Korwiny i inne formacje polityczne
#1
Myślicie, że nowe formacje które się utworzyły i głośno krzyczą mają rację bytu i coś zdziałają?
Odpowiedz
#2
To zależy od kierunku, jaki wybiorą oraz od ich wytrwałości.
Póki co zachłyśnięcie się Kukizem ustępuje. Brak pomyslów oraz niektóre odzywki zrażają potencjalnych wyborców.
O innych nieco przycichło. Być może tylko w mediach.
Odpowiedz
#3
Obserwuje profil Kukiza bo interesują mnie komentarze jakie ludzie wypisują. Spora grupa ludzi nawet nie ma pojęcia o co chodzi Kukizowi i teraz nagle budzą się i krzyczą "Halo Panie Kukiz, zawiodłem się na Panu." - to jest ewenement, że ludzie coś chcą ale nie wiedzą czego chcą.( Przepraszam, każdy chce dobrze zarabiać i żyć w bezpiecznym kraju Uśmiech)
Odpowiedz
#4
Dobry prezydent w Polsce to za mało jak na chwilę obecną.Trzeba zmienić cały rząd i od podstaw go zbudować.Polska musi wspierać swoich obywateli,tworzyć nowe miejca pracy.Państwo musi naprawić całą gospodarkę,szkoły,służba zdrowia,transport publiczny potrzebują gruntownej renowacji.Musimy rozwijać swoją gospodarkę,tworzyć polskie firmy u nas w kraju,odprowadzać podatki tutaj a nie że 80% sklepów i firm są zagraniczne i napedzają gospodarkę swojego(bogatszego niż Polska) kraju.Jak powiedział MariuszMaxKolonko Polska ma możliwość stać się super mocarstwem Europy,ma ku temu wszelkie przesłanki.Polska potrzebuje dyktatora,kogoś kto pokieruje tym wszystkim w dobrą stronę.Kogoś kto będzie trzymał tych polityków za mordę i będzie sterował nimi jak marionetkami,razem będą naprawiać kraj.A nie ze każdy robi co chce,nikt się z nikim nie zgadza,ktoś musi tym wszystkim dowodzić.
Odpowiedz
#5
Przy obecnym finansowaniu partii i poziomie propagandy medialnej partie niewywodzące się z PRLu nie mają szans na wzrost.
Odpowiedz
#6
Dlatego @Asia bądź naszym dyktatorem Duży uśmiech
Odpowiedz
#7
Korwin nowy nie jest, to odgrzewany kotlet. Dostał się nawet do Sejmu na początku lat 90. Zmieniał tylko nazwy swoich partii i tyle. Była Nowa Prawica, teraz jest Korwin. A w poglądach się tylko radykalizuje, szkoda komentować jego wypowiedzi. Kukiz sam nie wie czego chce. To było śmieszne kiedy powiedział, że największym problemem Polski jest ustrój i Jowy są lekiem na całe zło. A potem już sam siebie dobił mówiąc, że program polityczny to ściema, on nie ma żadnego programu i mieć nie będzie. No i mu spadło do 6% i wcale się nie dziwie. Ja to szczerze mówiąc największe nadzieje pokładam w NowoczesnejPL. Co prawda ma ok. 5% w ostatnich sondażach, ale przynajmniej Petru to wykształcony człowiek, który nie wchodzi do polityki by zarobić, bo sam już w życiu zarobił sporo. Zna się na sprawach gospodarki, ale problem polega na tym, że gospodarka to nie wszystko. Nie znam jego poglądów na inne sprawy i nie wiadomo jakich ludzi chciałby 'przyprowadzić' ze sobą do Sejmu. Jeśli ekspertów od różnych spraw to dobrze, jeśli karierowiczów to gorzej.
Odpowiedz
#8
Cała prawda o Korwinie zawarta w cztero minutowym filmie,wpiszcue sobie na Youtube "JANUSZ KORWIN MIKKE ŻONDZI",kanał BORBOBtv

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#9
(26-08-2015, 15:02 PM)Cichy napisał(a): Dlatego @Asia bądź naszym dyktatorem Duży uśmiech

HihiiUśmiech
Już lecęOczko
Odpowiedz
#10
Korwinem się interesowałem do momentu kiedy założył kolejna partię. Pomyśleć, że w wyborach parlamentarnych KNP zdobyła około 1% poparcia, a później, w wyborach do parlamentu europejskiego około 7%. Taki progres napawał mnie optymizmem. Uśmiech Tylko po jaką cholerę było tworzyć kolejny twór partyjny? Sam nie wiem już na kogo głosować. "Antysystemowcy" nie potrafią się dogadać, więc nie mogę im zaufać. O Kukizie mało wiem. Jedyne co, to JOWy, a reszta? Jakoś mnie nie zachwycił. O Ruchu Narodowym już nie wspomnę. Jest tylko jedna osoba, która jest coś warta - Marian Kowalski. O reszcie  mało wiem. Duży uśmiech O Nowoczesnej też mało wiem. Jest jeszcze Partia libertariańska. Wolno się rozwijająca, ale zgoda w dużej mierze z moimi poglądami. Uśmiech Póki co mały wybór. Mam nadzieję, że w ciągu 5, 10 lat coś się zmieni.

Trudno jest się wybić nie mając pieniędzy. Skoro Pan Duda i Pan Komorowski mają powiązania z największymi partiami politycznymi, to obywatele, w tym kandydaci na ten urząd spoza układu przy okazji ciężko pracowali na tych dwóch panów. Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości