Leki psychotropowe
#1
Dostałam od psychiatry tabletki do brania. Zastanawiam się teraz jakich efektów ubocznych się mam spodziewać czy jakiś objawów w czasie pierwszych dni brania ?
Dostałam setaloft do brania.
Odpowiedz
#2
(17-11-2017, 14:03 PM)Shinx napisał(a): Dostałam od psychiatry tabletki do brania. Zastanawiam się teraz jakich efektów ubocznych się mam spodziewać czy jakiś objawów w czasie pierwszych dni brania ?

Ulotka dołączona do opakowania prawdę Ci powie Oczko
Odpowiedz
#3
To co czytałam że dawniej to były jakieś objawy związane z niepokojem czy coś ale nic zbytnio nie odczuwam. Żadnych negatywnych objawów fizycznych
Odpowiedz
#4
Psychotropy mogą zaburzać zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania urządzeń/maszyn, mogą zaburzać zdolność podejmowania decyzji i reakcji w sytuacjach nagłych. Po jednym dniu leczenia raczej nie zaobserwujesz efektów ubocznych.
Odpowiedz
#5
Racja. Z czasem zobaczymy jak to podziałało.
Nie czułam nic a po jakimś czasie mi się wesoło zrobiło. Ale to przypadek
Odpowiedz
#6
psychotropy nic nie zaburzają....w odpowiednio dobranych przez lakarza dawkach, a jak ktoś przedawkuje to i witamina C zrobi krzywde Uśmiech a setaloft to zwykły antydepresant , i zanim zacznie dobrze dzialać musi minąć pare dni albo nawet tygodnie, a może sie okazać ze wcale nie zadziała Uśmiech
Odpowiedz
#7
Czasami nawet trzeba czekać do 3-ch miesięcy na efekt działania leków.
Dopiero niedawno mi (chyba) dobrano leki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości