Moja samoocena
#1
Jak widzicie się w perspektywie społeczeństwa?Wasza samoocena jest wysoka czy bardzo niska?(nie wszyscy na tym forum są nieśmiali)
Odpowiedz
#2
szczerze mowiac, to coraz czesciej zauwazam swoje zasoby oraz inni czesciej niz wczesniej widza te zalety u mnie i mowia mi o nich w ten lub inny sosobUśmiech hmm moze to sie ze soba laczy?
Odpowiedz
#3
Moja samoocena ostatnimi czasy się poprawiła, lecz nadal jest niska. Nie potrafię o sobie myśleć w superlatywach i baardzo się zawstydzam kiedy słyszę jakikolwiek komplement.
Odpowiedz
#4
zakupilas juz sobie te ksiazki o ktorych wspominalas w innym watku? Czy masz jakis inny sposob?
Odpowiedz
#5
Mi samoocena spadła po poznaniu nie właściwych ludzi a teraz jest już ok, bo zająłem się tym co lubię i w tym się odnajduje.To buduje, polecam!
Odpowiedz
#6
A jak podwyższacie swoją samoocenę?
Odpowiedz
#7
daje sobie szanse pol na pol mniej wiecej. Stawiiam sobie cele trudne do osiagniecie. Jezeli mi sie nie uda to bedzie zle... ale jesli mi sie uda... Jesli mi sie uda to nic nie jest w stanie mnie zlamac, zadne komentarze... Czuje wtedy ze jestem ponad wszystko Oczko
Odpowiedz
#8
Ja tak jak Nestor.Stawiam sobie wyższe cele.
Odpowiedz
#9
Z moją samooceną jest znacznie lepiej niż kiedyś.
Może to dlatego, że troszkę zwalczyłem swoją nieśmiałość...
Niestety ciągle potrzebuję osoby, którą będzie mnie utwierdzała w przekonaniu, że mogę być z siebie zadowolony. Taki już jestem. Zależy mi na zdaniu ważnych dla mnie osób a kiedy jest ono złe to jest ze mną kiepsko.
Odpowiedz
#10
Czyli na Twoją samoocenę duży wpływ ma otoczenie... ze mną jest podobnie. Sama w siebie chyba nigdy nie uwierzę i bardziej znajomi, rodzina budują moją samoocenę niż ja.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości