Moje zęby
#1
Mam bardzo krzywe zęby, że prawdopodobnie aparaty mi nie pomogą. Jest jeszcze możliwa operacja, ale wolę chyba jednak mieć bardzo krzywe zęby niż żebym musiała poddawać je operacji.
Ja chyba sobie odpuszczę, nawet jeśli może mnie oszpecają, na ten moment spróbuję wyzbyć się kompleksów nie przez operację, a przez nieukrywanie zębów.
Właściwie nie wiem, co robić :/
Co to tym uważacie?
Odpowiedz
#2
Nosić aparat. Zawsze zmniejszą krzwywiznę Uśmiech
Odpowiedz
#3
Nie zawsze pomaga aparat. Mam dwa zęby wysunięte na dole . Najlepiej pogodzić się z tym
Odpowiedz
#4
Operacja nie jest złym pomysłem. I tak nic nie będziesz czuła jak będą Tobie zęby poprawiać. Lepiej teraz zacząć się nimi interesować niż później. Sam mam zęba o którego niezadbałem i teraz jest tylko jedno wyjście. Usunięcie zęba za pomocą lasera i wstawienie implantu.
Odpowiedz
#5
Jesteś młoda. W Twoim wieku jeszcze wiele można zrobić z tymi zębami, również przy pomocy aparatu.
Odpowiedz
#6
Nie gdybaj tylko idz do ortodonty-on bedzie wiedzial najlepiej co z tym zrobic a dalsze decyzje podejmuj po tej wizycie.
Naprawde wolisz zyc z kompleksami niz cos z tym zrobic?
Odpowiedz
#7
Nie mam kompleksów, tylko boję się, czy nie będzie to miało swoich konsekwencji w przyszłości, lekko krzywe i tak chciałabym mieć, bo jestem do nich przyzwyczajona.
Byłam u dwóch i jedna powiedziała, że właśnie kuracja aparatami. Druga, że aparaty zbytnio nie pomogą. I obydwie powiedziały, że mam bardzo krzywy zgryz.
Odpowiedz
#8
Pytanie: czym jest ten problem spowodowany? Bo jeżeli Ci wychodzą ósemki, to najpierw trzeba by je usunąć, a potem zęby prostować, żeby coś z tego było. Miałam dobrze wyglądające zęby, bo prostowane, gdy wyszły zęby mądrości, znów trzeba je prostować, bo od samego końca pchały wszystkie inne, ale wady faktycznie nie mam tragicznej, ale z drugiej strony różnie może się ludziom układać, prawda? Jeżeli to jest ten problem, to Ci powiem, że wyrywanie absolutnie nie boli, spokojnie. No nie wiem co więcej Ci powiedzieć, ale na pewno bym nie zatrzymała się na opinii tylko dwóch dentystów/ortodontów.
Odpowiedz
#9
To chyba nie zęby mądrości, bo sama sobie górne powypychałam z niewiedzy :/ Ale ósemek bym mogła się pozbyć, ale inne zęby, jakoś tego nie widzę.
Odpowiedz
#10
Wiesz co, na wszelki wypadek bym radziła zrobić prześwietlenie szczęki by zobaczyć jaka jest sytuacja.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości