Najciekawsze informacje o Was samych.
#1
Wymieńcie od 3 do 5 najciekawszych informacji o Was. Cokolwiek, byle było (Waszym zdaniem) ciekawe.
Odpowiedz
#2
Szanuję Larę Croft, grałam w prawie wszystkie części Tomb Raidera poza najnowszą i uważam, że Angel of Darkness nie był taki znowu fatalny Uśmiech
Odpowiedz
#3
Jestem zachwycony nowymi technologiami i futurystyką przy czym nadal pozostaję mocno konserwatywny i mocno krytyczny wobec technologii dotykowej a jeszcze mocniej wobec tych, którzy wprowadzając dotykówki chcą pozbywać się starszych rozwiązań; pasjonuję się twórczością komputerową, ale jestem ewidentnym beztalenciem w tej dziedzinie (nie tylko w tej ale tutaj jest to tym bardziej dziwne skoro mnie to ciągnie, może dlatego, że często zbyt szybko odpuszczam); nienawidzę zła i byłbym w stanie zło czyniących skazać na najwyższy możliwy wymiar ciężkiego cierpienia; ile ludzi tyle opinii o mnie, można wiedzieć o mnie dość dużo a i tak mnie nie znać, osobiście nie sądzę by była choć jedna osoba, która by tak na prawdę wiedziała jaki jestem; marzy mi się taki troszeczkę Mass Effect na livie by można było mieć jakieś statki i żyć w przestrzeni kosmicznej lub budować jakieś stacje kosmiczne na jakiś planetach itp. z dala od ziemskiej cywilizacji zepsucia Cwaniak
Odpowiedz
#4
Nie wiem, czy te informacje będą ciekawe, ale spróbuję ;p

1. Jestem z Mazowsza. Studiuję w Toruniu przede wszystkim dlatego, że miałam tam niedaleko swojego chłopaka. Już byłego. Nie wszystkie związki na odległość mają szansę przetrwać Uśmiech
2. Interesowałam się swojego czasu coachingiem. Tak, wiem, to jest dzieło szatana i więcej po to się nie tknę, uwierzcie mi. Chciałam tylko zwalczyć tym swoją chandrę, która powoli przeradzała się w coś gorszego. Na szczęście znalazłam inną teorię (prócz słów ludzi, którzy gadają dla piniendzy i mówią mi jak mam żyć, dla piniendzy), która pozwoliła mnie postawić na nogi.
3. Uwielbiam świat nauki, więc dość nietrudno mi było natrafić na efekt motyla. Jest to idealna reprezentacja tego, jak bardzo nasz świat jest skomplikowany i jednocześnie niedostępny, więc w pewnym momencie odpuściłam sobie bycie smutasem. Tak po prostu Uśmiech
4. Znaczy... nie do końca. Miałam w międzyczasie mnóstwo rewolucji ideologicznych w mojej głowie i co i rusz wyskakiwał nowy powód, dla którego porzuciłam smutasowanie. W ich wyniku powstała dobrze Wam znana szalona i wybuchowa Tsubasa Uśmiech
5. Teraz staram się być po prostu odważna. Odwaga łączy się ze strachem, że się coś mocno spieprzy. Ironia, co? :") Ale jak widać daję radę. Warto się odważyć, bo nigdy nic nie wiadomo.

Nie wiem, czy to było ciekawe, ale dziękuję za uwagę Język
Ciekawostki zespolone tematycznie, bo jakoś nie wiem, co jeszcze mogłabym tu napisać. xD
Odpowiedz
#5
1.Mim hobby jest rysowanie
2.jestem 2 gim
3.kocham książki (i dżem)
4.słucham Artura rojka
5.oglądam anime
Odpowiedz
#6
1. Jestem audiofilem i melomanem i mam stereo kosztujące tyle co dobre auto, jednak nie jestem bogaty, po prostu jak człowiek siedzi w tym co kocha pół życia potrafi załatwić to i owo w dobrej cenie Oczko
2. Kocham muzykę lat 70-80-90-tych (moja ulubiona kapela od lat najmłodszych: Roxette), oraz stare kino lat 40-80-tych.
3. Nie cierpię jazdy pojazdami silnikowymi wtedy gdy mam możliwość jazdy na rowerze, ponieważ zawsze mam odczucie że nie wykorzystując okazji do ruchu, spada moja sprawność i kondycja.
4. Od 18-tego roku życia zawsze szukałem wielkiej miłości i każdą poznaną dziewczynę traktowałem jako potencjalną kandydatkę na żonę, nigdy nie chciałem się po prostu "zabawić" gdyż uznaję to za stratę czasu.
5. Jestem chrześcijaninem ale nie katolikiem, moja matka jest Świadkiem Jehowy, a choć ja nim nie jestem zgadzam się w większości z założeniami i sposobem ich wiary.
Odpowiedz
#7
1. Jestem ateistą
2. Jestem melomanem
3. Wierzę w UFO
4. Jestem zwolennikiem nauki, wiedzy i rozwoju ludzkości w kierunku 'podboju' kosmosu. Podboju, a tak naprawdę to odkrycia go i zrozumienia kim jesteśmy i jaką pełnimy rolę we wszechświecie. Inne gatunki na Ziemi istnieją po to, by się rozmnażać i przedłużać gatunek, ale my ten etap już dawno mamy za sobą.
5. Jestem przeciwnikiem kapitalizmu w formie w jakiej on obecnie funkcjonuje na świecie, gdyż powoduje on ogromne rozwarstwienie społeczne. Bogaci stają się jeszcze bogatsi a ubożsi pozostają daleko w tyle. Prowadzi to i będzie prowadzić w przyszłości do wielu konfliktów.
Odpowiedz
#8
Mam coś dla Trebcia Duży uśmiech

Odpowiedz
#9
Teraz wszystko można podpiąć pod to, że zostało zmontowane, ale w XX wieku a tym bardziej we wcześniejszych wiekach takiej technologii jak dzisiaj nie było.

Jeśli ktoś chce nie tyle przekonać się, że UFO istnieje, ale bardziej dowiedzieć się czegoś ciekawego to polecam
Odpowiedz
#10
Cytat:pasjonuję się twórczością komputerową, ale jestem ewidentnym beztalenciem w tej dziedzinie (nie tylko w tej ale tutaj jest to tym bardziej dziwne skoro mnie to ciągnie, może dlatego, że często zbyt szybko odpuszczam)

A co to za twórczość? Grafika komputerowa? Może się mimo wszystko pochwalisz jakimiś swoimi pracami? Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości