Napisz wyczerpujący tytuł wątku
#1
Nie mam swojego miejsca ani w rzeczywistości ani w wirtualnym świecie. Kiedyś było inaczej, ale.
Zawsze jest jakieś ale. Dzisiaj prasując ręczniki, się popłakałam, bo pomyślałam sobie, że to jest jedyna rzecz którą umiem robić. Tak, pracuję, ale ostatnimi miesiącami nic mnie jakoś nie interesuje, chciałam wrócić dziś do pieczenia muffin, kupiłam sobie składniki, ale, sama nie wiem. Może nie przyszedł na to jeszcze czas? Kiedyś mi ktoś powiedział, że moje usta są idealne do robienia jednej rzeczy i przez wiele czasu uchodziłam za przedmiot do sprawiania czyjejś przyjemności. Pamiętam ten rok, ubzdurałam sobie że jak przytyję 10 kg, to może już nie będę uchodziła za laskę z pornoli. I nic się nie zmieniło. Potem facet poprosił mnie żebym przestała obgryzać paznokcie, to przestałam.  Ktoś inny, że mam pracować ponad normę, to pracowałam. Ktoś inny, że mniej siedzieć przy kompie, to siedziałam mniej. A potem, przestałam wyrażać swoje zdanie i opinie, nawet jeśli były one inne, wręcz się bałam cokolwiek powiedzieć, bo lepiej mieć święty spokój niż jakieś kłótnie, czy żeby ktoś sobie o mnie źle czegoś nie pomyślał, bo przecież ja taka spokojna, cicha i małomówna jestem.
Na chwilę obecną nie wiem co mam o sobie myśleć a co dopiero robić (czyt. zainteresować się czymś). Powinnam wrócić do treningów, do sportu, do czegokolwiek, byleby nie gnić i nie zamulać, ale wiecie co, na chwilę obecną potrzebuję pauzy.
Odpowiedz
#2
(25-09-2018, 18:16 PM)ale napisał(a): A potem, przestałam wyrażać swoje zdanie i opinie, nawet jeśli były one inne, wręcz się bałam cokolwiek powiedzieć, bo lepiej mieć święty spokój niż jakieś kłótnie, czy żeby ktoś sobie o mnie źle czegoś nie pomyślał, bo przecież ja taka spokojna, cicha i małomówna jestem

Dokładnie też tak mam aż czasem jest to przykre.

(25-09-2018, 18:16 PM)ale napisał(a): Na chwilę obecną nie wiem co mam o sobie myśleć a co dopiero robić (czyt. zainteresować się czymś). Powinnam wrócić do treningów, do sportu, do czegokolwiek, byleby nie gnić i nie zamulać, ale wiecie co, na chwilę obecną potrzebuję pauzy.

Idź za potrzebą a taką też wyraziłaś.
Odpowiedz
#3
CzescUśmiech
Smutny ten Twoj post powitalny Smutny
Jak wyzej- odpoczywaj, jesli tego potrzebujesz a potem krzycz, smiej sie i szlochaj glosno jesli trzeba. I niech niech sobie mysla, co chca. Co bys nie zrobila, zawsze to sie bedzie komus nie podobac.
Trzymaj sie dzielnie!
Odpowiedz
#4
smutno Smutny
Odpowiedz
#5
Chwila pauzy jest dobra. Byleby nie trwała zbyt długo. I nie doprowadziła do kompletnej stagnacji.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wyczerpujący tytuł wątku Adam- 23 3,416 26-09-2017, 22:03 PM
Ostatni post: Adam-

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości