Nierealny świat
#1
Gwiazdka 
Mieliście kiedyś wrażenie, że żyjecie w nierealnym świecie? Że gdzieś tam obok toczy się prawdziwe życie? Albo inaczej. Że np miejscowość, w której żyjecie może na prawdę nie istnieć (lub z którą macie do czynienia)?
Odpowiedz
#2
Całe życie jest jak sen na jawie, czasem wątki koszmaru, a czasem spokojnej fazy rem, jednak z każdego snu kiedyś trzeba się obudzić.
Odpowiedz
#3
Haha, nie mam nigdy takiego wrażenia. A zeby obudzic sie z realnego zycia to trzeba hmm... Umrzec :O

Cichy i Cris- macie dobrych dealerów Język
Odpowiedz
#4
Gdy była sytuacja tak specyficzna i taka straszna, to wtedy myślałam "nie, to nie może być realne", a jednak była realna.

Nierealne jest (naukowo potwierdzone):

- światło słoneczne, bo dochodzi do nas w ciągu 8 minut, ponieważ leci z prędkością 300.000 km/s (zawsze światło z taką prędkością zasuwa), więc widzimy coś, ze spóźnieniem;

- niebo nocą, ponieważ to, co się świeci, to jest światło, które do nas dotarło, tak samo jak ze Słońcem, ale z ogromnym spóźnieniem ze względu na niesmowity dystans, który nas dzieli (liczy się w lata świetlne) i np. możemy patrzeć na jedną gwiazdę, która tak naprawdę wybuchła w tej chwili, ale zanim światło wybuchu do nas dojdzie to trzeba by czekać setki, tysiące, miliony, miliardy lat, w zależności od dystansu, który nas dzieli od gwiazdy.
Odpowiedz
#5
Cóż, jest to możliwe. Często mam tak że czuję sen na jawie. Szczególnie jeśli była bądź będzie pełnia księżyca.
Działa u mnie wtedy mentalshift który inicjuje silne odczuwanie mojego lisiego theriotypu.
Także u ludzi nie będących therianami bądź otherikinami występują takie momenty kiedy śnią na jawie.
Takie jakby de ja vu.
Odpowiedz
#6
Jeżeli tak masz to raczej bym powiedziała, że nie jest dobrze. Zdecydowanie radziłabym pomyśleć o konsultacji z specjalistą. Może to być dobry pedagog, psycholog lub psychoterapeuta. Dobrze jest po prostu skonfrontować swoje leki obawy z rzeczywistością. https://ranking.abczdrowie.pl/s/psycholog/ Moim skromnym zdaniem jeżeli masz czas myśleć, że coś jest nie tak to nie ma co się bać, tylko można do tego podejść z innej strony. Jak z kimś o tym pogadasz może ci ulżyć i zobaczysz będzie zupełnie inaczej.
Odpowiedz
#7
(06-07-2018, 14:57 PM)Marcelina napisał(a):
(06-07-2018, 14:24 PM)kietan4 napisał(a): Jeżeli tak masz to raczej bym powiedziała, że nie jest dobrze. Zdecydowanie radziłabym pomyśleć o konsultacji z specjalistą.

Silent Język taki normalny to Ty całkiem nigdy nie byłeś Duży uśmiech

Ale takiego mnie lubis Przytulanie Duży uśmiech
Odpowiedz
#8
Często czuje sie jakbym grała w jakimś teatrze. Wszyscy wiedzą co mają robić. Tylko nie ja.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości