O związkach homoseksualnych
#1
Co myślicie o związkach homoseksualnych ? Jesteście tolerancyjni ? Wydaje mi się że jak ktoś jest nieśmiały i do końca nie wie też czy przypadkiem nie jest bi albo homo to jest mu trudniej Smutny. Jak osoba nieśmiała ma się przełamać by zrobić coś tak śmiałego jak chodzenie z kimś tej samej płci ? Pewnie nie ma na to odpowiedzi Uśmiech.
Odpowiedz
#2
Jestem tolerancyjna, w życiu bym nie powiedziała komuś czegoś niemiłego z powodu orientacji.
Chociaż przerażają mnie lesbijki i biseksualistki, za to geje mnie nawet nieco podniecają. Mam z tym trochę jak typowy facet, tylko, że odwrotnie... (facetów często brzydzą geje, a tymczasem lesbijki podniecają)
Każdy powinien tolerować innych- takie jest moje zdanie. O ile mnie to nie dosięga osobiście to niech ludzie robią sobie co chcą (bez krzywdzenia innych oczywiście).

Nie przejmuj się, nikt nie powinien oceniać Cię według Twojej orientacji, a jeśli to robi znaczy, że jest ograniczony.

Czytając Twoje posty mam wrażenie, że Ty biseksualizm nabyłaś, a nie urodziłaś się z nim, może więc spróbuj bardziej skupić się na facetach?
Czasem tak bywa, że dziewczyny bardzo wstydzą się facetów i przebywają głównie z innymi dziewczynami. W niektórych przypadkach przez strach, brak jakiegokolwiek doświadczenia w związkach z płcią przeciwną może wydawać się, że bardziej pasują do innych pań niż panów. Czy w Twoim przypadku tak czasem nie jest?
Odpowiedz
#3
Bardzo trafne spostrzeżenia od Paoli, sam zadałbym podobne pytanie.
A o orientacjach mogę powiedzieć tyle: to zawsze było, jest i będzie.
Jeżeli takie osoby obnoszą się z tym na każdym kroku to nie dziwie się, że pojawia się niechęć. Ale jeżeli takie sprawy są zachowane w pewnej sferze intymności i nie jest to na pokaz dla publiczności - to mnie to nie przeszkadza, niech mają i się kochają Oczko
Odpowiedz
#4
W mediach często pojawia się negatywny obraz homoseksualizmu, powiązanego z patologią. Pewnie to równiez ma wpływ na podejście niektórych do tematu. NO i na zwiększenie nieśmiałości u osób nieśmiałych o tej orientacji seksualnej.

Mnie nei podoba się, gdy ktos się obnosi w ordynarny sposób ze swoimi przekonaniami - dotyczy to zarówno hetero jak i homoseksualnych osób.

Nie przepadam też za tym, by uczucia obnosić - w innym wątku, poświęconym okazywaniu uczuc publicznie, pisałam na ten temat. Niezależnie od orientacji.
Odpowiedz
#5
Paola i Adkins1 w sumie to mi to chyba normalnie z mózgu wyjęliście ;D. No coś w tym stylu chyba mam. Dziękuję wszystkim za odp. Uśmiech.
Odpowiedz
#6
Ja dla geji nie mam tolerancji,powinno się ich izolować,to że mamy wolność orientacji to nie znaczy że mężczyźni będą całować się w miejscach publicznych,co do lesbijek one robią to dlatego że są samotne i po to by zapomnieć o facetach którzy je zdradzają,biją,nie widziałem nigdy by robiły to publicznie.
Odpowiedz
#7
Nie mam nic do gejów dopóki się z tym nie odnoszą, a zachowują się normalnie. To co robią w łóżku to nie moja sprawa. Ale z gejami jest inny rodzaj problemu niż z lesbijkami.
Odpowiedz
#8
W sumie to nie jestem specjalistą od psychologii by mówić jakie są przyczyny homoseksualizmu ale podobnie jak chłopaki wyżej i Asia - do łóżka nikomu nie zaglądam, a publicznie oczekuję jakiegoś minimum kulturowego tak od gejów, tak od lesbijek jak i hetero. Chłopak z dziewczyną, którzy się migdalą do przesady publicznie są dla mnie równie obrzydliwi. Jak bym to ujął gruntu neutralnego się nie prywatyzuje bo inaczej wzrasta rywalizacja i próba podbicia, gruntu prywatnego się nie neutralizuje bo wzrasta bunt i może przybrać charakter krwawej rewolucji.
Odpowiedz
#9
Mario12 to jedź np do Berlina - tam masz przekrój przez bardzo wiele różnych "odmian" ludzi (brak właściwego słowa w tym momencie) i nie sposób tam chyba żyć bez tolerancji. I owszem spotkasz tam dwie całujące się dziewczyny. Jesteś w 100% pewien, że lesbijki są ze sobą tylko dlatego, że chcą zapomnieć o facetach? Poza tym wydaje mi się, że dlatego, że w Polsce nie ma aż takiej różnorodności to się często od razu krzywo patrzy jak ktoś jest inny

Poza tym gejów chyba, nie gejiOczko
Odpowiedz
#10
Ja do homoseksualistów nic nie mam. Wręcz mnie to oburza, jak ktoś takich ludzi obraża i po nich jeździ.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości