Ocenicie moją animację?
#1Objaśnienia

W tej pracy chodzi o p r o c e s jako pewne zjawisko. Gdy wybucha INFO czyli informacja z zewnątrz, (coś co dociera do naszej percepcji), zaczynają się tworzyć proste konstrukcje liniowe, zaczyna się jakieś myślenie, potem kolorowe kule przetwarzają, rezonują informacje z literami, litery to symbol jakiejś informacji z zewnątrz( głos, spostrzeżenie, obserwacja na podstawie widzianej rzeczywistości).
Potem tworzy się linia i idzie w stronę ego, które wg. Freuda jest odpowiedzialne za świadomy wybór czyli proces myślenia dochodzi do końca i powstają figury geometryczne symbolizujące logikę, konstrukt.

I CHANGE MYSELF to znaczy przecież zmieniam siebie a zmiana to też p r o c e s .

Skoro EGO jest odpowiedzialne za świadome wybory(hamowanie popędów,itd....)to skoro linia przechodzi przez EGO to ja jako artysta manifestuje linię jako swój podstawowy środek wyrazu.

W tej pracy jest parę przestrzeni w jednym, jest też zagadnienie p e r c e p c j i. Pod koniec jest ta konstrukcja z ego i zauważcie że relacje między linią a ścianami są dwuznaczne, chciałem pokazać że odbiór dzieła zależy od p a t r z e n i a.

Są też nawiązania do konceptualisty Edwarda Krasińskiego i minimalisty Freda Sandbacka, ale trzeba już znać ich prace żeby to zobaczyć.
Odpowiedz
#2
Stary. Jak dla mnie to jakaś psychadela ciężka xD Bez urazy Oczko W każdym razie jestem troszkę zszokowany a do tego potrzeba talentu ^^ Jeśli chodzi o techniczne wykonanie to pełen szacuneczek. Widać, że dopieściłeś co trzeba i przynajmniej trochę czasu Ci to zajęło. Użyłeś Adobe flash czy jeszcze jakiegoś innego programiska? Te literki to już w ogóle bomba ^^
Odpowiedz
#3
Moim zdaniem fajna animacja :Uśmiech Nie wiem jak ona się ma do tego co napisałeś poniżej, bo na animacjach się nie znam a tym bardziej na tych frojdowskich pojęciach w stylu ego, superego i tak dalej. Coś mi świta generalnie na ten temat, ale czy ta animacja w sposób odpowiedni pokazuje to zjawisko o którym napisałeś to nie wiem. Natomiast pod względem powiedziałbym wizualno-technicznym jest fajna.
Odpowiedz
#4
Używam programu sony vegas.

Można to wg was wysłać do selekcji na jakiś festiwal lub konkurs?
Samemu najtrudniej oceniać własne prace...
Odpowiedz
#5
W sumie się nie znam, ale moim zdaniem powinieneś spróbować Oczko
Odpowiedz
#6
(25-05-2016, 16:17 PM)mbv napisał(a): Używam programu sony vegas.

Można to wg was wysłać do selekcji na jakiś festiwal lub konkurs?
Samemu najtrudniej oceniać własne prace...

Jak masz legalny Sony Vegas to wysyłaj Duży uśmiech
Odpowiedz
#7
A ktoś mu będzie licencje sprawdzał? xD A propos licencji tak offtopowo. To co wyskakuje na Teamspeak, że serwer nie ma licencji to jednak umyślnie hoster to wprowadził bo na zaczepkach w treści pojawiło się, że to zniknie jak się zarejestruje jako vip itd. xD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości