Odczuwanie dyskomfortu w relacjach społecznych
#1
[attachment=201][attachment=201]
Witam wszystkich,
za zgodą administratorów, chciałabym serdecznie zaprosić wszystkie osoby odczuwające dyskomfort w relacjach społecznych do udziału w projekcie badawczym.

                         [b]Kogo poszukuję: osób pełnoletnich z terenu całej Polski[/b]
 
Nazywam się Małgorzata Reiter. Od wielu lat zawodowo zajmuję się tematem relacji między ludźmi, ich dynamiką i sposobami komunikacji. Obecnie w ramach pracy doktorskiej w Instytucie Psychologii na Polskiej Akademii Nauk, prowadzę projekt badawczy, którego celem jest dokładniejsze poznanie zjawiska jakim jest odczuwanie dyskomfortu w sytuacjach społecznych.

Serdecznie zachęcam Państwa do wypełnienia Kwestionariusza i/lub pomocy przy realizacji tego projektu badawczego poprzez przekazanie informacji do osób, które mogą być zainteresowane udziałem.
Zarówno wypełnienie kwestionariusza jak i udział w kolejnej części projektu są bardzo cennym wsparciem dla rozwoju badań w w/w zakresie.

Bonusy za udział w projekcie badawczym!
  • przyczynicie się Państwo do rozwoju nauki
  • otrzymacie Państwo bezpłatną analizę wyników Kwestionariusza
  • otrzymacie Państwo bezpłatny udział w warsztacie/ treningu w zakresie pracy nad poczuciem własnej wartości oraz empatycznej postawy wobec samego siebie o wartości 350zł

Informacje o projekcie badawczym:

1.         Pierwsza część projektu badawczego. Wypełnienie Kwestionariusza on-line (ok. 20min)
Wypełnienie kwestionariusza jest bardzo ważnym i niezbędnym etapem w realizacji całego projektu badawczego. Zebrane dane wykorzystywane będą tylko i wyłącznie do celów naukowych. Za udział w pierwszej części projektu badawczego otrzymacie Państwo bezpłatną analizę wyników Kwestionariusza, dzięki czemu poszerzycie wiedzę o swoim funkcjonowaniu społecznym i sposobach radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Indywidualną analizę wyników Kwestionariusza otrzymacie Państwo dopiero po zakończeniu całego projektu badawczego, niezależnie od tego czy weźmiecie Państwo udział w kolejnych jego etapach, czy też ograniczycie swój udział do wypełnienia Kwestionariusza.
Można zakończyć udział w projekcie badawczym na tym etapie.

2. Spotkanie. Dotyczy osób które po wypełnieniu Kwestionariusza zostaną zaproszone do drugiej części projektu badawczego i wyrażą na to zgodę. Na spotkaniu zostaną podane dodatkowe informacje o drugiej części projektu badawczego. Termin oraz sposób realizacji spotkania (osobiste, via Skype/Messenger) będzie ustalany indywidualnie z każdym z uczestników

3.  Druga cześć projektu badawczego (zadanie dotyczące sytuacji społecznych). Za udział w drugiej części projektu badawczego otrzymacie Państwo zaproszenie na warsztat/trening grupowy w zakresie pracy nad poczuciem własnej wartości oraz empatycznej postawy wobec samego siebie, zorganizowany przez www.freemind.com.pl. Warsztat/trening zostanie zorganizowany w wybranych miastach na terenie całej Polski.

pozdrawiam i serdecznie dziękuję za udział i pomoc
Małgorzata Reiter
malgorzata.reiter@sd.psych.pan.pl


Załączone pliki
.pdf   Informacja o projekcie badawczym N1.pdf (Rozmiar: 621.4 KB / Pobrań: 0)
.pdf   Wyrażenie Zgody1.pdf (Rozmiar: 412.06 KB / Pobrań: 0)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości