Opcje szybkiego czatu
#1
Czat posiada trzy opcje widoczności listy użytkowników online:
  • dla gości(wyłączona)
  • dla zarejestrowanych (włączona)
  • dla znajomych (wyłączona)


Czy zostajemy przy opcji, widoczność online dla wszystkich obecnych na forum zalogowanych użytkowników czy chcecie aby szybki czat był dostępny tylko dla użytkowników, których macie w znajomych i tylko oni zobaczą Was online ?

Zaznaczam, że widoczność online jest równoznaczna z możliwością pisania, jak ktoś nie jest online nie można do tej osoby napisać na szybkim czacie.
#2
To lekka lipka bo mi wskakuje offline nawet jak piszę coś na forum Zdezorientowany
#3
Status offline wskakuje po 10 minutach od ostatniego odświeżenia strony. Więc jak siedzisz na jeden karcie albo piszesz posta ponad 10 minut to do kogo masz pretensję? Duży uśmiech
#4
Oj tam oj tam Język Liczy się treść a nie czas na wypowiedź xD
#5
A nie można by tak zrobić w ogóle opcji wyłączenia tego dla chętnych? Bo to trochę irytuje a nawet jak zrobię offline to po kolejnym zalogowaniu znów mam online. I tak w kółko zabawa.
#6
Nie masz z kim pisać, że Cię irytuje?

A tak poważnie, no niestety oprócz ustawienia opcji offline nie da się tego wyłączyć. Czyli mówisz, że nie utrzymuje się Twój status offline?
#7
Na telefonie nie można z niego korzystać. Nie jest do tego przystosowany. Widzę tylko połowę okienka czatu. Czyli tylko końcowe części wiadomości. Równie nie widzę kto w danej chwili napisał.
#8
A wiesz, że wystarczy obrócić ekran? Uśmiech wiem co jest przyczyną tego ale kurcze nie wiem dlaczego nie stosuje się do RWD.
#9
Wiem że można go obrócić. Wtedy klawiatura zasłania połowę ekranu xD i telefon niewygodnie się trzyma Oczko
#10
Tak tak Uśmiech próbuje to ogarnąć.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości