Piraci z Karaibów.
#1
Wszystko co się spodobało a co nie i dlaczego.
Odpowiedz
#2
Wszystko mi pasowało w tym filmie. Szkoda że nie ma kontynuacji
Odpowiedz
#3
Uwielbiam! :-)
Odpowiedz
#4
Genialny film !!! Bardzo dobry !!!
Odpowiedz
#5
Świetny film, jeden z moich ulubionych. Kapitan Jack Sparrow to mistrzostwo. Uwielbiam humor, występujące tam postaci, całą akcję, widoki no i oczywiście muzykę. Chociaż o ile pierwsze trzy części kocham, czwartą lubię, to niestety piątą trochę się zawiodłam. Jak dla mnie zniszczyli postać kapitana, a młody Turner i Carina to jednak nie Will i Elizabeth. Dalej można było bawić się na tej części, ale trochę niesmaku pozostało. Oczywiście to moje osobiste zdanie.
Odpowiedz
#6
(19-01-2020, 23:07 PM)Jo napisał(a): Świetny film, jeden z moich ulubionych. Kapitan Jack Sparrow to mistrzostwo. Uwielbiam humor, występujące tam postaci, całą akcję, widoki no i oczywiście muzykę. Chociaż o ile pierwsze trzy części kocham, czwartą lubię, to niestety piątą trochę się zawiodłam. Jak dla mnie zniszczyli postać kapitana, a młody Turner i Carina to jednak nie Will i Elizabeth. Dalej można było bawić się na tej części, ale trochę niesmaku pozostało. Oczywiście to moje osobiste zdanie.

Dokładnie, tak samo uważam. Uwielbiam postać Jacka Sparrowa i Kapitana Barbossy, te ich potyczki są genialne Uśmiech
Odpowiedz
#7
Ojj taaak. Potyczki świetne. Dlatego ostatnia czesc troszke mnie podłamała niestety
Odpowiedz
#8
W tych dwóch ostatnich jest inny reżyser możliwe, że to dlatego. Mam nadzieje, że powstanie jeszcze jedna część i będzie tak dobra jak te pierwsze Uśmiech
Odpowiedz
#9
Faktycznie, może to jest przyczyną. Ciekawie by było gdyby jednak powstała kolejna część. Wcześniejsza kończy się tak, że mogą to jeszcze pociągnąć.
Odpowiedz
#10
Czytałam coś, że ma być kolejna, ale niestety bez Jacka Sparrowa więc wątpie, że przebije te pierwsze części Smutny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości