Pisanie pamiętnika.
#1
Pisaliście, a może piszecie? Dlaczego? Co myślicie o tej formie pisania? Jak ktoś chce może napisać o czym głównie pisze.
Odpowiedz
#2
Kto by pisał pamietniki, no prosze Cie!!! Pamietniki są dla:
a) rozmemłanych mamejów
b)rozbełtanych płaczków\
c) odpowiedź a i b jest prawidłowa
Odpowiedz
#3
Nigdy nie odczuwałem potrzeby zapisywania takich rzeczy. Mam jeszcze w miarę dobrą pamięć, także to co dla mnie istotne zapamiętam (również niektóre sytuacje, które wolałbym zapomnieć). Jeżeli chodzi o samą formę pisania, to nie wziąłbym do ręki książki napisanej w formie pamiętnika - chyba że dostałbym rekomendację od osoby, która ma podobny gust do mojego.
Odpowiedz
#4
Lara, Trollu Ty! xD

Miałam pamiętnik. W moim życiu sporo się działo, tych miłych, niemiłych, ciekawych, dziwnych rzeczy. Zapisywałam w nim swoje myśli; tekst piosenki ,która bardzo mi się spodobała; wiersz; cytaty. Pisałam głównie dlatego,bo nie miałam z kim porozmawiać, swoje uczucia i emocje przelewałam na papier. Później pomyślałam,że to byłaby ciekawa pamiątka - tak na stare lata.
W końcu z czasem pewnie o wielu rzeczach bym zapomniała, więc spisanie ich jest ciekawym pomysłem. Niestety pewnego dnia.. mój pamiętnik spłonął Język Nie żałuję.. Czasem bałam się,że wpadnie w niepowołane ręce.
Odpowiedz
#5
Ja natomiast zawsze się zastanawiałem po co kobiety piszą te pamiętniki Duży uśmiech
Odpowiedz
#6
Pisalam jako nastolatka i jeszcze na pierwszym roku studiow. Pomagalo mi to uporzadkowac mysli a przede wszystkim uczucia,nazwac rzeczy po imieniu, zmusic sie do refleksji,ktora moze by mi w innym wypadku umknela. Mam "udokumentowane" swoje dorastanie Uśmiech
Pisalam klasycznie w zeszyciku, niestety, kiedys nakrylam dziewczyne ktora uwazalam za przyjaciolke na czytaniu mojego zeszyciku (mieszkalysmy razem). Coz...takiego pogwalcenia prywatnosci nie doswiadczylam juz nigdy,zawody przezywalam rozne ale to bylo jedno z najgorszych.

Lara-tak, jestem mameja i najwidoczniej placzka... i co z tego? Język
Odpowiedz
#7
Ja piszę, ale bloga w formie pamiętnika. Piszę se tam moją historię, przemyślenia i odczucia.
Odpowiedz
#8
Kiedyś pisałam, mam nawet moje stare pamiętniki Duży uśmiech Czasem je czytam jak chcę się pośmiać. Pisałam, wklejałam jakieś obrazki, naklejki, trochę rysowałam, cytowałam fragmenty piosenek i ich tłumaczenia... Odreagowałam dzięki temu różne ciężkie chwile, szczególnie w gimnazjum jak miałam różne problemy i nie miałam z kim o nich pogadać. Co jakiś czas próbuję wrócić do pisania i czasem coś skrobnę, czy wkleję, ale jakoś tak teraz ciężko się mi za to zabrać, nie mogę tego jakoś uporządkować. No ale pamiętnik to całkiem fajna sprawa i zabawna pamiątka xD
Odpowiedz
#9
Kiedys pisałam pamiętnik. Jakiś czas temu poczytałam fragmenty i podziwiałam się, że miałam tak głebokie przemyśleniaUśmiech
Odpowiedz
#10
Piszę od lat. Często mam lęki, że umrę, a moja kolekcja zakazanych zeszycików wpadnie w niepowołane rece...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości