Podsumowanie
#1
Czyli co mi się udało w tym roku a nad czym muszę jeszcze popracować w kolejnym.  

Dni płyną w zastraszającym tempie, więc już wkrótce posiadamy nowy rok. Kazdy z innym nastawieniem, postanowieniem i w innym stanie emocjonalno-psychicznym. Nie mniej, może zróbmy sobie podsumowanie tego, co udało się nam osiągnąć w (prawie) mijającym roku i opowiedzieć o oczekiwaniach względem  (nadchodzacego) Nowego? Jakie macie plany? O czym marzyciel, a nie udało się tego w tym roku zrealizować?
Odpowiedz
#2
Udało mi się zająć miejsce w pierwszej 4-setce w warszawskim biegu niepodległości (na 15 471 startujacych), w zeszłym roku byłem poza pierwszą 1500-ką, w nadchodzącym roku zamierzam być w pierwszej setce.
Odpowiedz
#3
Udało mi się odrobinę polepszyć moje życie towarzyskie - znalazłam jedną koleżankę realną i jedną telefoniczną :3 Oczywiście mówię tylko o kilkumiesięcznych co najmniej relacjach.

W przyszłym roku planuję nabyć dwie nowe kwalifikacje zawodowe w obszarze związanym z moim wykształceniem.
Odpowiedz
#4
W tym roku można powiedzieć że choć troche się usamodzielniłem. Mam swoją pierwszą praca zdobytą nie po znajomości, w końcu też rozwijam swoje zainteresowania przez nauke koreańskiego....
A na przyszły rok? Nie mam planów, chciałbym tylko abym nie musiał wracać do punktu sprzed kilku miesięcy
Odpowiedz
#5
Szczerze mówiąc, nie mam nic do miauknięcia tutaj - wszystkie swoje nowe plany zaczęłam realizować właśnie od 2018 roku, a moje wcześniejsze miesiące były nijakie. Smutny
Odpowiedz
#6
W tym roku: spotkałem się pierwszy raz z kimś z forum, kupiłem własny samochód, zostałem chrzestnym.

Chciałbym żeby w przyszłym roku miał mniej stresujących i problemowych sytuacji w pracy oraz bym miał więcej czasu wolnego dla siebie, a w szczególności w drugiej połowie roku.
Chcę też pomyślnie ukończyć kwalifikacyjny kurs zawodowy.
Odpowiedz
#7
No to ja też odpowiem.

Chyba ostatecznie nie był to najgorszy rok w życiu chociaż taki się zapowiadał.

Straciłam pracę, ale znalazłam nową, umocniłam przyjaźnie, przeprowadziłam się, dowiedziałam się mnóstwo rzeczy o samej sobie, poprawiłam relację z rodziną, jestem odważniejsza.

W roku przyszłym chcę pracować nad samą sobą i mam nadzieję, że epidemia minie i będę miała ku temu więcej możliwości. I przestanę odwlekać wiele rzeczy i planów, bo coś mnie przeraża albo przerasta.
Odpowiedz
#8
Moje osiągnięcia wiążą się bezpośrednio z postacią w grze. Wbiłem nowe poziomy, rangi, medale i przesunąłem się wyżej w rankingach. Jestem mocniejszy jak rok temu Uśmiech
W realu po staremu. Nadal problemy ze zdrowiem, brak chęci szukania pracy, brak chęci zawierania nowych znajomości, mieszkanie kątem u rodziców i raz na pół roku spotkania z ukochaną. Nic nowego.

Na nowy rok nic nie planuje bo na ten planowałem i nic nie wyszło. Po co planować jak chęci brak?
Odpowiedz
#9
Właściwie to głównie rok minął mi na leżeniu na jednym lub drugim boku lub na brzuchu i tylko czasami na pleckach Uśmiech a planów raczej nie robię bo mam za słabą silną wole Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości